• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи може замовник продовжити дію договору про закупівлю, укладеного до 19 квітня 2020 року

26.06.2020 73 0 0

Відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 36 Закону № 922 у старій редакції істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі. Виняток було передбачено для випадків продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, зокрема непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі.

У ч. 6 Прикінцевих положень Закону № 922 у чинній редакції зазначено, що договори про закупівлю, укладені в порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів уносяться в порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону.

Отже, усі договори про закупівлю, укладені до 19.04.20 р., виконуються на умовах Закону № 922 у старій редакції. І відповідно до цих самих умов уносяться зміни до таких договорів.

Тому замовник може продовжити дію договору про закупівлю, укладеного до 19.04.20 р., на підставі п. 4 ч. 4 ст. 36 Закону № 922 у старій редакції.

Також слід зазначити, що перелік підстав, зазначених у п. 4 ч. 4 ст. 36 Закону № 922 для продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг не є вичерпним. Проте такі підстави мають бути документально підтверджені.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали