Подписывайся на информационную страховку бухгалтера
Подписаться

Мінфін розробив проект наказу про діяльність митних брокерів

Порядок регламентує подання та розгляд заяв щодо провадження митної брокерської діяльності, а також надання, переоформлення, анулювання чи зупинення дії дозволу на провадження митної брокерської діяльності та контролю за нею.

Встановлено, що для провадження митної брокерської діяльності підприємства повинні отримати Дозвіл, що видається Державною фіскальною службою України ( ДФС) та Адміністрацією Державної прикордонної служби України ( Адміністрація Держприкордонслужби) відповідно до поданої заяви про надання/переоформлення дозволу на провадження митної брокерської діяльності, за формою затвердженою цим наказом.

Підприємство, якому надано Дозвіл, включається до реєстру митних брокерів.

Митний брокер може розпочати декларування товарів з моменту включення його до реєстру митних брокерів.

З метою отримання та переоформлення Дозволу підприємство надсилає на адресу ДФС засобами поштового зв’язку Заяву про надання/переоформлення Дозволу.

Інформація про надання/переоформлення Дозволу вноситься до реєстру митних брокерів посадовою особою структурного підрозділу ДФС, на який покладено обов’язки з ведення такого реєстру, протягом 24 годин з моменту оформлення відповідного протоколу спільної групи.

Митниця зобов’язана письмово інформувати ДФС (з детальним описом та документальним підтвердженням) про встановлені:

  • порушення митним брокером вимог законодавства України з питань державної митної справи, які призвели до неправомірного звільнення від сплати митних платежів або зменшення їх розміру, до незабезпечення дотримання заходів тарифного та/або нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності;
  • систематичні помилки, визначені частиною першою статті 268 Митного кодексу України, які допустили агенти з митного оформлення у митних деклараціях.

Джерело: http://minfin.gov.ua/control/uk/publi...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы