• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

З 1 липня 2015 року буде введена нова нормативна грошова оцінка столичних земель

Рішенням Київської міської ради від 03.07.2014 року № 23/23 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва» у складі технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва затверджено:

  • схеми економіко-планувального зонування міста Києва;
  • нормативну грошову оцінку земель міста Києва;
  • схеми впливу локальних факторів, що характеризують місце розташування земельних ділянок у місті Києві;
  • нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення в межах міста Києва.

Водночас, з метою економічного регулювання земельних відносин, визначення розмірів і встановлення порядку плати за землю в місті Києві введення в дію вищевказаного рішення столичної міськрадипередбачено з 01.07.2015 року (рішення Киїради № 565/565 від 10 грудня 2014 року).

Відповідно до п.п. 286.2. ст. 286 Податкового кодексу України платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Враховуючи вищенаведене, всім платникам земельного податку (орендної плати), що сплачують земельний податок (орендну плату) на території м. Києва, необхідно терміново звернутися до відповідних органів місцевого самоврядування та отримати до 01.07.2015 року новий витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Звертаємо увагу на те, що отримати інформацію стосовно нової нормативної грошової оцінки земель в м. Києві (в т.ч. отримання довідок про розмір нормативної грошової оцінки земельних ділянок)можна в Департаменті земельних ресурсів КМДА (вул. Хрещатик, 32а, кімн. 211, понеділок-вівторок 14.00-17.30, четвер-п’ятниця 09.30-12.30, тел. 202-79-87, 279-44-69).

Одночасно повідомляємо, що після отримання нового витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, у разі збільшення або зменшення та нормативної грошової оцінки земельної ділянки та у відповідності до ст. 50 Податкового кодексу України платник повинен подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) тапровести коригування податкових зобов’язань з 01.0.2015 року.


Джерело: http://kyiv.sfs.gov.ua/okremi-storink...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

З 1 липня 2015 року буде введена нова нормативна грошова оцінка столичних земель