• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Євробонди України підсилили падіння

Українські суверенні єврооблігації в четвер ближче до полудня підсилили падіння, реагуючи на заяву Міністерства фінансів про намір провести консультації з кредиторами щодо реструктуризації боргових зобов'язань країни.

За даними інформаційного агентства Bloomberg в цей день більше всіх впали котирування цінних паперів з погашенням в 2015‒2016 рр. При цьому прибутковість євробондів з терміном обігу до жовтня 2015 року перевищила 104 % річних, з терміном обігу до вересня 2015 року виросла до 96 % річних. Прибутковість єврооблігацій з погашенням в червні 2016 року підскочила до 73 % річних.

За словами аналітика інвесткомпанії «Арт-Капітал» Олексія Андрейченка, настільки високі ставки прибутковості цінних паперів свідчать про високу ймовірність втрати частини їх вартості. Однак сценаріїв, за якими може розвиватися ситуація, досить багато.

«Такі котирування можуть відповідати бінарному розподілу переконань інвесторів у тому, що з імовірністю 65% буде повне погашення облігацій, а з імовірністю 35% буде дефолт по тілу облігацій та інвестори нічого не отримають. Ці ж котирування можуть відповідати розподілу, в якому є тільки одне переконання: пройде реструктуризація, в результаті якої інвестори втратять рівно 35 % номіналу», – сказав він.

Джерело: http://forbes.ua/ua/news/1387126-evrobondi-ukrayini-pidsilili-padinnya

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Євробонди України підсилили падіння