• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Валютні резерви України «тануть»

Ділові Новини

10.03.2015 75 0 0

За попередніми даними, станом на 1 березня 2015 року обсяг міжнародних резервів України становив 5 мільярдів 625 мільйонів доларів США в еквіваленті.

За офіційними даними НБУ, їх динаміка в лютому поточного року значною мірою була обумовлена здійсненням платежів Уряду та Національного банку України з погашення та обслуговування державного та гарантованого державою боргу в іноземній валюті (539,1 мільйона доларів США в еквіваленті), у тому числі Міжнародному валютному фонду. Крім того, на рівень міжнародних резервів вплинули інтервенції Національного банку з продажу іноземної валюти на суму 651,3 мільйона доларів США, з яких 560,4 мільйона доларів США було продано за адресними інтервенціями. Обсяг інтервенцій з купівлі валюти становив 144,7 мільйона доларів США.

Надходження коштів на користь Уряду від розміщення державних облігацій України у звітному місяці становили 298,3 мільйона доларів США.

«Враховуючи те, що Україна очікує на позитивне рішення Ради директорів Міжнародного валютного фонду щодо надання нового пакета фінансової допомоги вже 11 березня цього року, обсяг міжнародних резервів України на сьогодні є достатнім для виконання зобов’язань та поточних операцій Уряду і Національного банку України в короткостроковій перспективі», – заспокоюють у Нацбанку.

http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/v...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Валютні резерви України «тануть»