• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Україна очікує на перший транш кредиту від МВФ на початку березня

Ділові Новини

18.02.2015 66 0 0

Уряд розраховує вже до кінця лютого спільно з парламентом ухвалити зміни до державного бюджету на 2015 рік, що дозволить нашій країні одержати перший транш кредиту від МВФ, повідомляє кореспондент УНН.

За словами міністра вже кінця лютого, будуть ухвалені зміни до бюджету і це дозволить отримати транш від МВФ та розпочати переговори також і з іншими кредиторами про можливу реструктуризацію держборгу в обсязі близько 15 млрд дол.

«Але, що стосується наших первинних дій з МВФ, ми повинні завершити переговори з бюджету. Вважаю, що ми повинні завершити бюджетний процес наступного тижня. Потім у нас буде засідання Ради директорів. Сподіваюся, вже у першій декаді березня ми одержимо перший транш. І тоді ж почнемо наші переговори з кредиторами. Думаю, що весь процес (переговорів – ред.) почнеться у першій – другій декаді березня», - повідомила міністр.

Як зазначила Н. Яресько, уряд активно працює з консультантами з боргових питань і розраховує на успіх переговорів. Вона підкреслила, що чекає на зустріч з усіма кредиторами, у тому числі і з Москви – щодо кредиту в 3 млрд дол.

«Я з нетерпінням чекаю наших переговорів з усіма кредиторами. Проте з Москви ми наразі не одержали ніяких повідомлень, і ніяких офіційних переговорів щодо російського кредиту ми не ведемо», - зазначила Яресько.

Нагадаємо, загальний обсяг держборгу України становить близько 70 млрд дол.

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Україна очікує на перший транш кредиту від МВФ на початку березня