• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Регулятор оприлюднюватиме інформацію про видані генеральні ліцензії

Ділові Новини

08.05.2015 122 0 0

Національний банк України продовжує реалізацію політики підвищення прозорості своєї діяльності і розпочинає публікувати архівну та актуальну інформацію про видані генеральні ліцензії на здійснення банками і небанківськими фінансовими установами валютних операцій.

Стосовно банків публікується інформація про всі генеральні ліцензії, видані починаючи з жовтня 2011 року. Стосовно небанківських фінансових установ публікується інформація про всі 162 генеральні ліцензії, видані починаючи із грудня 2002 року. Інформація про всі видані ліцензії публікується в хронологічному порядку та міститься у двох файлах, у яких подаються відомості щодо банків і небанківських фінансових установ відповідно. Зазначені файли розміщені на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України в розділі “Банківський нагляд”.

У подальшому інформація про видані банкам та небанківським фінансовим установам генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій оновлюватиметься регулярно протягом п’яти робочих днів після видачі нових генеральних ліцензій.

В НБУ сподіваються, що оприлюднення інформації значно скоротити кількість запитів, з якими звертаються громадяни і юридичні особи. Лише з початку року Департаменту реєстраційних питань і ліцензування відповів на 165 індивідуальних запитів щодо виданих генеральних ліцензій.

Джерело: http://www.bank.gov.ua/control/uk/pub...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Регулятор оприлюднюватиме інформацію про видані генеральні ліцензії