• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Прем’єр розповів про державні надходження

Ділові Новини

24.03.2015 35 0 0

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook повідомив, що сьогодні вранці на казначейському рахунку держави наявні 15, 5 мільярда гривень. Рік тому на єдиному казначейському рахунку було 108 тисяч гривень.

Також прем’єр-міністр зазначив, що за останній рік зросли надходження до державного бюджету. За цей період часу доходи державного бюджету загалом збільшились на 8 мільярдів гривень, тобто на 15 %. «По митниці взагалі цифри по акцизу плюс 43%, по ПДВ плюс 37%, митниця також дала більше, додатково плюс 30%,» - повідомив Яценюк. Прем’єр відзначив, що на збільшення держаних доходів не вплинуло навіть відсторонення всього керівництва Державної фіскальної служби.

Крім того, після першого етапу бюджетної децентралізації доходи місцевих бюджетів зросли на 25%. За січень-людей до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 13 мільярдів гривен. «Усвідомлюю, що це далеко не межа. І завдяки спільній роботі з владою на місцях і реальній боротьбі з корупцією, запуском економіки фінансовий результат буде кращий,» - написав Яценюк.

Глава уряду нагадав про доручення керівникам ОДА, щоб кожна область публічно звітувала про використання коштів місцевих бюджетів. За його словами, поки що це доручення не виконано. Прем’єр наполягає, що на сайтах обласних державних адміністрацій необхідно публікувати всю інформацію в щотижневому режимі - скільки грошей отримали, і на які основні статті їх відправили.

Олена Зав’ялова

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Прем’єр розповів про державні надходження