• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Мінфін вирішить проблему повернення ПДВ аграріям

Ділові Новини

23.04.2015 62 0 0

Міністерство фінансів працює над покращенням адміністрування податків в Україні, з метою чого, зокрема, запроваджує системи електронного адміністрування податків. Одночасно Міністерство відслідковує появу технічних проблем, що виникають на етапі тестового режиму роботи системи електронного адміністрування ПДВ, та намагається оперативно вирішувати їх.

Міністерство фінансів було поінформовано з боку ДФС та Казначейства про виявлені недоліки функціонування електронної системи адміністрування ПДВ. Так, в разі відсутності у сільськогосподарського підприємства достатності коштів на особистих електронних ПДВ рахунках, електронна система адміністрування ПДВ не може виконати платіж з повернення ПДВ на спецрахунки таких платників податків та в автоматичному режимі інформує ДФС про недостатність грошових коштів на рахунку платника податку.

За результатами оперативного обговорення, Міністерством фінансів разом з ДФС та Казначейством було прийнято спільне рішення про доопрацювання програмного забезпечення електронного адміністрування ПДВ, - створення картотеки платежів.

Сторони узгодили технічне завдання. Програмне забезпечення буде доопрацьоване протягом одного місяця. До того часу, Міністерство фінансів доручило ДФС щодня направляти повторні реєстри до Казначейства та поінформувати платників податків про необхідність поповнення електронного ПДВ рахунку в Казначействі.


Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Мінфін вирішить проблему повернення ПДВ аграріям