• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Мінфін перегляне оподаткування нафтогазової галузі

Ділові Новини

27.03.2015 134 0 0

З метою підвищення енергетичної незалежності Україні, що вимагає збільшення внутрішнього видобутку природного газу, Міністерство фінансів працює над пошуком оптимальної моделі оподаткування видобувної галузі в Україні, що поєднувала б як забезпечення потреб державного бюджету, так і підвищення інвестиційної привабливості галузі видобування газу.

З цією метою Міністерство фінансів створило робочу групу, основною метою якої є напрацювання пропозицій щодо змін в податкове законодавство, яке буде відповідати найкращим світовим практикам у сфері оподаткування нафтогазової галузі, й одночасно забезпечувати потреби державного бюджету.

До складу робочої групи увійшли представники виконавчої та законодавчої гілок влади, а також представники бізнесової спільноти. Зокрема, від Уряду до її складу увійшли представники Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Державної фіскальної служби.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/publish...


Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Мінфін перегляне оподаткування нафтогазової галузі