• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Топ-3 правових подій тижня для бізнесу

Трійка найбільш важливих для підприємців подій і нормативно-правових актів минулого тижня, враховуючи вступ документів в силу, результати роботи держорганів

1. Зареєструвати підприємницьку діяльність можна за добу

Підписано спільний наказ Міністерства юстиції, Пенсійного фонду та Держстату, згідно з яким реєстрація підприємців у цих органах здійснюватиметься за 1 день. Також Прем'єром було дано доручення невідкладно підписати аналогічний наказ між Мін'юстом та Мінфіном щодо реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності в ДФС. Незабаром ДФС повідомила, що бере на облік платників податків за 24 години.

2. Скасовано ліцензування експорту кольорових металів

7 жовтня набрала чинності постанова № 773, якою уряд скасував ліцензування експорту ряду кольорових металів. З переліку товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, вилучено мідні труби, алюмінієві сплави і вироби, мідні профілі, феронікель та інші позиції.

3. Відкрито майнові реєстри

З 6 жовтня відкриті всі майнові реєстри - набув чинності Закон № 597-VIII. Так, для отримання інформації про власників і користувачів земельних ділянок юросіб потрібно ідентифікуватися із використанням ЕЦП чи BankID.

Там же можна замовити витяг про нормативну грошову оцінку землі. У реєстрі нерухомості така система ідентифікації поки не працює - до її ведення потрібно реєструватися на сайті Мін'юсту. Також передбачено, що для фізичних та юридичних осіб відкривається інформація з держреєстру ТЗ, але ДАІ планує надати такий доступ не раніше як наприкінці року.

Джерело: http://dr.ck.ua/news/region/18544

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Топ-3 правових подій тижня для бізнесу