• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Біржі АТР продемонстрували зростання на закритті

За даними сьогоднішніх торгів, біржі АТР завершили торги відчутним зростанням після сильного зниження напередодні, зафіксованого на тлі побоювань за китайську економіку.

За підсумками торгів японський індекс Nikkei 225 виріс на 2,7% - до 17388,15 пункту. Австралійський S & P / ASX 200 збільшився на 2,1%, досягаючи 5021,6 пункту. Корейська KOSPI піднявся на 1,03%, досягаючи 1962,81 пункту.

Індекс Шанхайської фондової біржі Shanghai Composite за підсумками торгів виріс на 0,48% - до 3052,78 пункту. Індекс Шеньчженьській біржі Shenzhen Composite піднявся на 0,3% = до 1716,78 пункту. Гонконгський Hang Seng Index збільшився на 1,41% - до 20846,3 пункту.

Напередодні спад індексів регіону досягав 4% на тлі занепокоєння щодо різкого уповільнення зростання найбільшої економіки регіону - Китаю.

У Японії в середу зміцнилися очікування нових стимулюючих заходів економіки з боку влади країни після публікації чергової неоднозначною статистики. Зокрема, у середу стало відомо, що обсяг промислового виробництва в Японії в серпні виріс в річному численні на 0,2% і знизився в місячному вираженні на 0,5%. Хоча ці дані виявилися гіршими за прогнози аналітиків, що чекали зростання на 1,8% в річному вираженні і на 1% в місячному, але вони виявилися краще значень попереднього місяця, коли був зафіксований нульове зростання в річному численні і зниження на 0,8% - в місячному.

Джерело: 

http://hyser.com.ua/economics/birzhi-...

 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Біржі АТР продемонстрували зростання на закритті