• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Юристи створили сайт-список перевірок українського бізнесу

Українські юристи створили сайт, на якому підприємства зможуть точно дізнатися, передбачається чи їх перевірка органами Державної фіскальної служби України або співробітниками інших державних служб в 2016 році.
Про це повідомляє AIN.ua.
Ресурс Perevirka.in.ua створений адвокатським об'єднанням "Танасішін, Михалевський і Партнери".

Для пошуку підприємства потрібно ввести його назву або код ЄДРПОУ. На запит видається інформація про дату перевірки та контролюючий орган (від Державної служби з надзвичайних ситуацій до Державної служби інтелектуальної власності).

"Наша мета - інформувати бізнес про проведення таких перевірок заздалегідь. Ми переконані: тиску державних органів на бізнес можна протистояти підготовленістю", - пояснили автори проекту.
Інформація, необхідна для сайту, відкрита для громадськості, юристи отримали її від Міністерства економічного розвитку і торгівлі. У майбутньому, якщо бізнес зацікавиться порталом, базу обіцяють поповнювати - додати інформацію про перевірки, рішення по яких візьмуть пізніше.

Що стосується інформації про плануються обшуки, то її на сайті отримати неможливо. "Сервери виносять в рамках кримінальних виробництв. Тому про це невідомо нікому, крім слідчих і суддів (причому, в останній момент)", - зазначили творці сайту.
Як повідомляв "Обозреватель", Мінекономрозвитку затвердило план комплексних перевірок підприємств на 2016 рік, який передбачає істотне поліпшення умов для роботи бізнесу. З 1 січня 2016 року дещо органів державного нагляду (контролю) зможуть перевіряти підприємство тільки одночасно, а не по черзі, як це було раніше.

 

Джерело: http://finance.obozrevatel.com/economy/75031-vse-po-planu-yuristyi-sozdali-sajt-spisok-proverok-ukrainskogo-biznesa.htm

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Юристи створили сайт-список перевірок українського бізнесу