• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

ЄС цього року планує допомогти Україні знайти нові ринки і покращити бізнес-клімат

У Європейському Союзі планують у 2016 році активізувати зусилля з підтримки України, зокрема, із покращення бізнес-клімату, допомоги малому та середньому бізнесу та знаходження нових ринків. Про це йдеться у заяві єврокомісара з питань розширення та політики добросусідства Йоганнеса Хана для засідання Європарламенту, яке відбулося у середу, передає УНН.

"У 2016 році буде активізовано наші зусилля з підтримки України у більшій координації з державами-членами ЄС та з більшою наочністю нашої роботи, зокрема, щодо реалізації ЗВТ. Ми будемо спиратися на поточні програми підтримки для поліпшення бізнес-клімату, забезпечувати підтримку малого та середнього бізнесу, а також допомагати Україні знайти нові ринки. Україна повинна продемонструвати, що відкрита для бізнесу, через поєднання зі стандартами ЄС у ключових секторах і вживаючи рішучі заходи щодо верховенства закону. Група підтримки України відіграє ключову роль в ЄК у всіх цих областях", - зазначив Й.Хан.

Говорячи про глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі ЄС і України, єврокомісар зазначив, що вона може принести значні економічні вигоди.

"Тепер українські підприємства отримуватимуть стабільний... преференційний доступ на найбільший ринок у світі з 500 млн людей. І підприємства ЄС зможуть отримати вигоду у зв'язку з полегшенням доступу на український ринок, хоча ми повинні допомогти Україні розробити належні умови для заохочення нових ділових та інвестиційних відносин", - додав він.

Також єврокомісар загадав про тристоронні зустрічі у форматі "Україна-ЄС-Росія" щодо імплементації ЗВТ України і Євросоюзу.

"Були проведені більше 20 зустрічей у тристоронньому форматі щодо занепокоєнь Росії з приводу реалізації ЗВТ. Тепер Україна стикнулася тим, що Росія ввела низку заходів, що перешкоджають торгівлі і транзиту, і потребуватиме нашої підтримки і тут", - сказав Й.Хан.

Джерело: http://www.unn.com.ua/uk/news/1539929...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

ЄС цього року планує допомогти Україні знайти нові ринки і покращити бізнес-клімат