• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Якість під питанням: експерт розповів, куди звертатися, якщо погано гріє газ

ред. Uteka.ua

04.02.2016 97 0 0

Перед тим, як звертатися зі скаргами на якість природного газу, споживачі повинні перевірити чи все в порядку з їх газовим обладнанням, так як його стан впливає на повноту згоряння газового палива.

Якщо вас не влаштовує якість споживаного природного газу, то ви повинні звернутися в регіональну газову компанію - облгазу - підприємства, яке обслуговує газотранспортну інфраструктуру середнього і низького тиску. Саме вони мають право і допуск на обслуговування і експлуатацію трубопроводів, по яких надходить природний газ в будинку. Точки відбору газу узгоджені. Щомісяця під час підписання актів прийому-передачі природного газу між регіональної газовою компанією і підрозділом "Укртрансгазу" підписується відповідний сертифікат з показниками і далі цей сертифікат оприлюднюється. Кількість відбору проб залежить від безлічі умов. В першу чергу це зміна режиму руху газу по газотранспортній системі, друге - це обсяги споживання.

Якість природного газу в єдиної газотранспортної системи жорстко контролюється.

По периметру газотранспортної системи встановлені газовимірювальні станції, які в режимі реального часу контролюють показники якості природного газу, такі ж станції і точки контролю встановлені і в зоні розмежування між підприємствами, які займаються видобутком газу в Україні і оператором газотранспортної системи.

Чому відрізняється якість газу в різних регіонах України?

Технологічний процес видобутку газу дуже складний, є ціла наука нафтогазова механіка, в різних областях різні показники природного газу. Газові рудники - це як живий організм. Але всі показники якості тримаються в нормі і їх намагаються дотримуватися ті, хто займається видобутком. Якщо вони не дотримуються цього стандарту, то "Укртрансгаз" не допускає такої газ в єдину газотранспортну систему, - підкреслив експерт.

Джерело: http://finance.obozrevatel.com/fea/63...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Якість під питанням: експерт розповів, куди звертатися, якщо погано гріє газ