• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Уряд відкрив доступ до інформації про майно держслужбовців

Українці відсьогодні отримали доступ до майнових реєстрів та мають можливість пошуку інформації не тільки по об'єкту, але і за іменем власника

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін, передає depo.ua.

"Працює! Пошук нерухомості за прізвищем або назвою власника", - повідомив він, відзначивши, що для користування сервісом потрібна реєстрація.

"Команда Центру Протидії Корупції разом з нейомовірними партнерами з ВРУ йшли до цього три роки. Єгор Соболєв, Андрій Парубій та багато інших класних людей, без вас цього не було би.

Окрема подяка Павлу Петренку за круту імплементацію закону. Знаю, що це було не легко (тому цінуємо ще більше). Тепер сховати корупційне майно буде дуже-дуже складно", - написав Шабунін.

Він також зазначив, що триває робота над тим, щоб відкриття реєстру авто та кадастрової карти (в частині власників) імплементували теж так якісно.

Нагадаємо, 1 січня цього року було частково відкрито доступ до Держреєстру речових прав на нерухоме майно, однак пошук у ньому можна здійснювати лише за адресою або кадастровим номером земельної ділянки.

30 вересня Кабінет міністрів України прийняв постанову, яка забезпечує відкриття всіх майнових реєстрів і можливість пошуку інформації не тільки по об'єкту, але і за прізвищем, іменем та по-батькові власника.

Міністр юстиції Павло Петренко тоді пообіцяв відкрити доступ до реєстрів власників нерухомості з 6 жовтня.

За словами міністра, перш за все дана ініціатива направлена на відкриття даних про власність державних службовців.

"Громадяни зможуть дізнатися, яка у держслужбовців є нерухомість. Це хороший антикорупційний контроль. В той же час - це ознака прозорості та відкритості нинішньої влади і того, що ми не боїмося спілкуватися з громадянським суспільством", - наголосив Петренко.

Джерело: http://www.depo.ua/ukr/life/uryad-vid...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Уряд відкрив доступ до інформації про майно держслужбовців