• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Українські експортери входять у нову торговельну реальність

Вже в перші два тижні 2016 року українські експортери стали лідерами у користуванні онлайновою Службою підтримки експорту Євроспільноти (EU Export Helpdesk). Кількість українських візитерів становила близько 900. Експерти пов’язують це із початком тимчасового застосування з 1 січня 2016 року положень Угоди про асоціацію з ЄС, якими створюється Глибока і всеосяжна Зона вільної торгівлі. 

«Думаю, тут має місце насамперед психологічний фактор, – коментує такий сплеск інтересу до означеного інструменту міжнародний бізнес-консультант Олег Мірошниченко, автор посібника для експортерів «Інтернаціоналізація бізнесу та вихід на ринки Європейського Союзу». – Адже для українських експортерів наразі майже нічого не змінилося з 1 січня щодо мит на експорт в ЄС. Але вони відчувають, що увійшли в нову торговельну реальність. Тому підвищений інтерес до Служби підтримки експорту Євросоюзу цілком логічний».

Зазначимо, що EU Export Helpdesk – основний онлайновий інструмент ЄС, покликаний допомагати експортерам з-поза меж Євросоюзу. На цьому сайті відвідувачі можуть дуже швидко знайти всю потрібну інформацію. Приміром, про правила і положення, які застосовуються до продуктів, що експортуються з країн, що не входять до складу ЄС (зокрема, з України), про можливі преференційні угоди та знижки, якими здатна скористатися експортована продукція, та на яких умовах це може відбутися. Зокрема, про митні тарифи на експорт в ЄС того чи іншого товару та інші вимоги можна дізнатися у розділі My export. Для цього слід вести код товару, країну-імпортер (Україну) та країну ЄС, до якої буде спрямовано товар. 

Окрім цього, тут можна ознайомитися зі статистикою імпорту того чи іншого товару до Євросоюзу. Сайт на сьогодні доступний англійською, французькою, іспанською та португальською мовами.

Джерело: http://ua-ekonomist.com/11623-ukrayinsk-eksporteri-vhodyat-u-novu-torgovelnu-realnst.htm

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Українські експортери входять у нову торговельну реальність