• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Україні вигідно створення ЗВТ з В'єтнамом і Сінгапуром - Мінагропрод

Україні вигідно створення зони вільної торгівлі з В'єтнамом і Сінгапуром, оскільки це дозволить розширити можливості співпраці з усім регіоном ASEAN (Асоціація країн Південно-Східної Азії). Про це 20 січня на сторінці в Facebook повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з євроінтеграції Владислава Рутицька.

«Ринок В'єтнаму перспективний і багатьма розглядається як локомотив Азії. Однак Росія розглядає офіційний Ханой як базу для виходу на ринок регіону та може створювати нашим геоекономічним спробам певні проблеми. Також вважаю, що Україна повинна дати нове дихання ідеї створення ЗВТ з Сінгапуром. Нам цікавий не тільки внутрішній ринок цієї держави. ЗВТ з цією країною може стати для українських експортерів мостом на інші ринки ASEAN, а Сінгапур став би своєрідним торговим хабом », - зазначила заступник міністра.

За її словами, ринки ASEAN матимуть все більшого значення в міжнародній торгівлі, про що, зокрема, свідчить більш ніж дворічний зростання рівня доходу середнього класу, обмежені можливості зростання в інших регіонах, регіональна інтеграція, розвиток інфраструктури, підвищення якості трудових ресурсів.

Також В.Рутіцкая додала, що освоєння українськими виробниками готових харчових продуктів ринків MENA (Middle East and North Africa) дозволить їм активніше заходити на ринки Малайзії та Індонезії з 278 млн. Споживачів. «Однак нам потрібно розглядати цей регіон окремо від решти Азії і направляти зусилля на вихід на ринки держав-учасниць», - вважає вона.

Відзначається, що частка ASEAN в загальному експорті української агропродукції в січні-листопаді 2015 склала 4,6%. Найбільшими партнерами України в регіоні є Таїланд, Малайзія, Індонезія і Філіппіни.

АПК-Інформ

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Україні вигідно створення ЗВТ з В'єтнамом і Сінгапуром - Мінагропрод