• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

У світі з'явилася криптовалюта, забезпечена діамантами

У світі з'явилася криптовалюта, забезпечена діамантами. Згідно з повідомленням компанії BitGem Asset Management і її материнської компанії Precious Investments, криптовалюта PinkCoin створена на базі платформи Ethereum і забезпечена фіксованим активом кольорових діамантів.

PinkCoin вже доступна для покупки на біржах.

Спочатку для продажу буде доступно 5 млн валютних одиниць PinkCoin. Надалі компанія-творець може випустити до 95000000 цифрових жетонів PinkCoin. Депоновані діаманти, що забезпечують валюту, були оцінені та сертифіковані незалежною компанією. У ролі страховика виступає лондонська компанія Lloyd "s. Діаманти, вартість яких оцінюється в $ 5 млн, будуть зберігатися випускаючої компанією.

"Кольорові діаманти є найбільш рідкісним торгованих товаром ... Рожеві та інші вишукані діаманти були єдиним активом, чия вартість до теперішнього моменту послідовно збільшувалася на 10% на рік. Крім того, вони є єдиним активом, який не падав в ціні з 1959 року. Ці фактори зміцнять життєздатність PinkCoin на ринку ", - пояснила генеральний директор Precious Investments Inc. Наталія Хеарн.

Тримачі PinkCoin зможуть обмінювати нову валюту на інші активи на децентралізованому ринку BitGem, який, як очікується, почне свою роботу у другому кварталі 2016 року.

Згідно з правилами продажу нової валюти, цифрові жетони PeerCoin також можуть бути обмінені на біткоіни або інші дорогоцінні камені, базуючись на вартості діамантів.

Джерело: http://finance.liga.net/economics/201...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

У світі з'явилася криптовалюта, забезпечена діамантами