• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Строкові депозити не повертатимуть на першу вимогу клієнтів

Ділові Новини

19.08.2015 101 0 0

Національний банк України врегулював питання умов повернення строкових депозитів. Зокрема, НБУ привів у відповідність свої акти до Закону, яким скасовано обов’язок банку повертати строковий вклад на першу вимогу вкладника – фізичної особи.

Як пояснили “ЗіБ” у НБУ, на виконання вимог Закону Правлінням Національного банку України прийнято постанову від 12 серпня 2015 року №520 "Про внесення змін до Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами".

Зокрема цією Постановою передбачено, що клієнти банку мають право отримати строкові вклади [у тому числі залучені з видачею ощадного (депозитного) сертифіката] та нараховані за ними проценти після закінчення строку, визначеного договором. Дострокове повернення такого вкладу та нарахованих процентів за ним можливе виключно, якщо це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу.

Також із Положення виключено норми щодо поділу ощадних (депозитних) сертифікатів на купонні, безкупонні та процентні як такі, що не узгоджуються з визначеним Законом порядком повернення строкового вкладу та процентів за ним.

Джерело: http://zib.com.ua/ua/118180-strokovi_...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Строкові депозити не повертатимуть на першу вимогу клієнтів