• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Рейтинг найдорожчих українських агрохолдингів

Вартість українських публічних агрохолдингів за останні півроку зросла на 11,1%. Втім, якщо деякі компаній на шляху до відновлення докризової вартості, то деякі майже на межі банкрутства. Як за півроку змінилися котирування акцій найбільших агрохолдингів, у тексті Agravery.

Вартість українських публічних агрохолдингів за останні півроку зросла на 11,1% - з $2145 млн у кінці грудня 2014 року до $2383 млн на кінець 2015 року (за виключенням Мрії та Агрокультури, оскільки перша не надала звітності через невизначеність стану після втечі засновників й дефолт, друга обмінялась в червні активами з МХП).

Агрохолдинги відновлюються вартість після досягнення дна через девальвацію й негативні фінансові звіти. Судячи з даних, найшвидше за всіх відновлюється "Астарта" Віктора Іванчика та "Кернел" Андрія Веревського - їх капіталізація виросла на 45% та 24, 4% відповідно. Проте з-поміж лідерів є й аутсайдери: "Авангард" Олега Бахматюка подешевшав на 45,3% за півроку. На межі балансує й агрохолдинг Сергія Касьянова KSG Agro - компанія подешевшала на 40% та має проблеми на біржі. Незмінною при цьому залишилась вартість тільки "Мілкіленду" Анатолія Юркевича та "Агроліги" Ірини Поплавської.

Капіталізація компанії може зовсім не відповідати вартості акцій. Тому Agravery склав рейтинг вартості акцій публічних агрокомпаній. Найдорожчі цінні папери у яєчного холдингу "Овостар" Бориса Бєлікова - майже $21 за штуку. Найлегше ж взяти участь в капіталі Укрпродукту - лише за 10 центів можна стати співвласником компанії. Стати партнером Сергія Касьянова можна за 20 центів, Юрія Журавльова з "Агротону" - за тридцять центів.

1 из 1
1 из 1

Джерело: http://agravery.com/uk/posts/show/rej...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Рейтинг найдорожчих українських агрохолдингів