• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Парламентські слухання щодо проблем малого і середнього бізнесу

Вперше за останні 12 років в Україні відбудуться парламентські слухання щодо проблем малого і середнього бізнесу.

Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва підтримав ініціативу проведення парламентських слухань з питань малого і середнього бізнесу.

Парламентські слухання плануються на 30 вересня 2015 року.

У підготовці проведення слухань підтримку надаватиме проект USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”, який виконується Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Проект допоможе підготувати аналітичні матеріали, які будуть представлені учасникам парламентських слухань.

Останні парламентські слухання з питань малого і середнього підприємництва проводилися понад 12 років тому.

Експерт впевнений, що, зважаючи на складну економічну ситуацію в Україні, пріоритет розвитку МСБ стає особливо актуальним і більшість політиків починають розуміти важливість цього сектору для соціальної стабільності в країні.

Результатом парламентських слухань повинно стати формування переліку пріоритетних законодавчих актів, які визначатимуть нову державну політику у сфері розвитку малого і середнього бізнесу.

Як неодноразово обговорювалося на зібраннях громадських об’єднань, що представляють сектор МСБ, в основу нової державної політики мають бути покладені принципи Акту про мале підприємництво для Європи.

Національна платформа МСБ розпочинає збір пропозицій щодо питань, які б могли бути винесені на парламентські слухання, а також проектів законодавчих актів та аналітичних матеріалів для підготовки проведення парламентських слухань щодо розвитку малого і середнього бізнесу на належному рівні.

Контактна особа: Анастасія Баклан, спеціаліст з комунікацій проекту USAID “Впевнений бізнес – заможна громада”, +38 093 460 87 03, +38 044 279 00 76, ABaklan@cipe.org

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор.

В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном

+38 (044) 521-5741,

на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov

або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

Джерело: http://dl2.archiveshare.net/v2/190620...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Парламентські слухання щодо проблем малого і середнього бізнесу