• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

На девелоперського ринку з'явиться нова послуга - ЛЕНДХАНТІНГ

Послуга є антикризовою альтернативою власним відділу розвитку девелоперської компанії: залучаючи лендхантера, девелопер не несе витрат до того моменту, поки не буде знайдений і акцептовано інвестиційно-привабливий об'єкт.

Головний принцип лендхантінга - це пошук і аналіз землі за всіма параметрами, включаючи проведення вузькоспеціалізованих видів робіт.

Основне завдання лендхантінга - мінімізація містобудівних та інвестиційних ризиків при придбанні земельної ділянки, що затребуване як новачками ринку з першим проектом, так і досвідченими компаніями, які воліють економити на величезному штаті вузькопрофільних фахівців.

Якщо девелопер звертається за послугами з пошуку майданчиків, то він економить на сверхдорогих вузькоспеціалізованих співробітниках: експертів з градоекологіческому аналізу (фахівці з СЗЗ), по об'єктах культурної спадщини (історико-культурна експертиза, підготовка всіляких висновків), за спеціальним типам територій (аеропорти і т .буд.), по транспортним системам (ТПУ, лінійні об'єкти транспорту і т.д.) і т.д.

Оплата лендхантінга відбувається за традиційною брокерської схемою - відсоток після здійснення угоди. Комісія складає від 1,5 - 5%. У разі якщо після покупки ділянки виникають проблеми, не враховані на етапі аналізу, компанія-лендхантер береться залагодити їх, використовуючи власні кошти.

В окремій ситуації інвестори залучають компанію міноритарієм в проект, коли угода носить безгрошовий характер і вимагає подальшого супроводу.

Джерело:http://newbud.ua/business/analytics/n...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

На девелоперського ринку з'явиться нова послуга - ЛЕНДХАНТІНГ