• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

НКЦПФР вимагає створення монополії серед фондових бірж

Голова Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв заявив, що в Україні повинна залишитися одна фондова біржа. Про це повідомляє FinClub.

На його думку, в нинішній кількості бірж - зараз їх десять - і раніше сенсу не було.
"Всі наші біржі економічно неспроможні. ... Біржа - це не предмет конкуренції на українському фондовому ринку. У нас не повинно бути конкуренції однієї української біржі з іншого. Українська біржа повинна конкурувати з польською біржею за якісних емітентів ", - сказав він.

При цьому, уточнив Хромаєв, скорочення кількості бірж повинно відбутися "чим швидше, тим краще", а держава зобов&;язана стати акціонером цієї єдиної біржі.

"Але держава не просто володітиме часткою в біржі: біржа буде частиною холдингу, який поєднає в собі торгівлю, розрахунково-клірингову та депозитарну діяльність", - додав голова НКЦПФР.

23 вересня чотири українські інвестиційні компанії повідомили Нацкомісію з цінних паперів та фондового ринку про намір викупити у МБ акції фондових майданчиків "Українська біржа" і ПФТС.

Зокрема, про намір придбати акції ПФТС повідомили компанії "Фаворит" та "Інвестиційний капітал Україна" (ICU), а частку в УБ - "Драгон Капітал" і "Універ Капітал" (всі - Київ).

 

Джерело: 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

НКЦПФР вимагає створення монополії серед фондових бірж