• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

НБУ має намір розширити можливості використання електронних грошей резидентами до 2016

Національний банк має намір розширити можливості використання електронних грошей резидентами до кінця поточного року.

Про це йдеться в повідомленні НБУ.

"НБУ планує розробити зміни до законодавства, в тому числі в закон" Про платіжні системи та переказ коштів в Україні ", до кінця 2015 року, що дасть можливість розширити можливості використання електронних грошей резидентами України", - йдеться у ньому.

У 1 кварталі 2016 планується реалізація третього етапу лібералізації валютного законодавства для забезпечення використання резидентами всього спектру послуг, які надають міжнародні системи інтернет-розрахунків.

Регулятор відзначає, що одним з його завдань є розширення можливостей для резидентів України використання надійних і перевірених систем міжнародних розрахунків, які визнані і використовуються в світі.

Вітчизняне законодавство дозволяє резидентам України застосовувати міжнародні системи інтернет-розрахунків для передачі і прийому транскордонних платежів на рахунки резидентів в українських банках.

З метою вдосконалення таких платежів, а також для прискорення появи на українському ринку платіжних послуг відомих сучасних міжнародних систем інтернет-розрахунків (таких як PayPal, ApplePay, GoogleWallet та інших) правління Національного банку прийняло зміни до положення про порядок реєстрації платіжних систем, учасників платіжних систем та операторів послуг платіжної інфраструктури.

Як повідомляло агентство, у травні поточного року Національний банк врегулював порядок притягнення до адміністративної відповідальності пов'язаних з банком осіб, посадових осіб небанківських фінансових установ - резидентів, які є платіжними організаціями або учасниками платіжних систем.

Джерело: http://bin.ua/news/finance/finances/1...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

НБУ має намір розширити можливості використання електронних грошей резидентами до 2016