• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Мінрегіон пропонує контракти на постачання теплоносіїв бюджетним установам подовжити до 5 років

Мінрегіон пропонує контракти на постачання теплоносіїв бюджетним установам подовжити до 5 років, що допоможе залучити інвесторів до процесу термомодернізації будівель. Про це заявив на брифінгу в Будинку Уряду 21 липня заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Роман Абрамовський.

На переконання заступника Міністра, необхідно внести зімни до законодавства, щоб контракти при постачанні енергоносіїв бюджетним установам були як мінімум п‘ятирічні.

«Ми порахували, що з залученням кредитних ресурсів за 5 років повністю стає окупна теплова установка альтернативного джерела палива, - зазначив Роман Абрамовський. - Але сама логіка бюджетного процесу нам пропонує, що ми тільки на рік такі договори можемо укладати».

Ризики ж, що з інвестором переукладуть відповідний договір через рік, дуже високі. Відповідно, інвестори, вкладаючи кошти в тепломодернізацію будівель, зокрема закупівлю нових котлів, установку батарей, вікон тощо, не можуть бути впевненими в окупності вжитих заходів.

«Ми намагаємося зробити такий порядок, в якому буде п’ятирічний контракт. І це повністю влаштовує всіх учасників ринку», - зазначив Роман Абрамовський.

Водночас вклавши кошти в тепломодернізацію будівель інвестор зможе отримувати до 90 відсотків від економічної ефективності цих заходів.

«Приміром, є будівля, школа. Заходить інвестор, який пропонує зробити утеплення, індивідуальний тепловий пункт, замінити вікна, батареї. Є споживання електричної енергії розрахункове і фактичне, на початок і після заходів з модернізації. До 90 відсотків вартості енергії, яка зекономлена – прибуток інвестора», - пояснив Роман Абрамовський.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Мінрегіон пропонує контракти на постачання теплоносіїв бюджетним установам подовжити до 5 років