• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Міністерство фінансів оприлюднило майбутні ставки на автівки, житло та тютюн

Ділові Новини

21.08.2015 147 0 0

У Міністерстві фінансів готуються за тиждень презентувати нову податкову реформу. Нинішній Податковий кодекс у відомстві переписали майже наполовину. Зокрема, передбачили нові податки на житло та автомобілі, а також щорічне зростання акцизу на алкоголь та тютюн.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок. Отже, передбачається оподатковувати всі автомобілі віком до п'яти років. Податок фіксований. Для автомобілів класу "люкс" - це 25 тис. грн на рік. Для решти авто - податок 800 грн. Його автовласники сплачуватимуть під час купівлі автоцивілки.

В оподаткуванні нерухомості хочуть виокремити елітне житло. Це квартири в понад 300 квадратних метрів та будинки у понад 500. Щорічний податок теж фіксований, і це - 25 тис. грн.

Також пропонують підняти акцизи на тютюн та алкоголь. Здорожчання буде поступовим. Так, акциз на тютюн зростатиме впродовж п'яти років на 10-20% щороку. Подібне буде з акцизом на алкоголь, проте там вирізнятимуть окремі ставки для пива, вина тощо. "Протягом п'яти років на 10-20% щорічно зростатиме акциз - це тютюн. Алкоголь по-іншому будуть оподатковувати, але також буде поступово підніматися. Відсоток буде більшим", - заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

Джерело: http://dniprograd.org/ua/news/anons/2...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Міністерство фінансів оприлюднило майбутні ставки на автівки, житло та тютюн