• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Краще, ніж вчора: позитивні зміни, очікувані в 2016-му році

Підсумки 2015-го року вже давно підведені і осмислені. Засвоєні уроки - покаже історія. Але що чекає Україну в новому, 2016, році? Те, що економічний стан країни не покращиться в одночас - це факт і експерти не прогнозує істотних змін на найближчі 12 місяців. Але, безсумнівно, чекають українців і позитивні нововведення і реформи. Які ж?

1. Безвізовий режим з ЄС
Це нововведення, яке, за прогнозами експертів, повноцінно втілитися в життя в 2016 році, українці чекали вже давно. У грудні 2015 були зроблені останні кроки з боку уряду України, після чого Єврокомісія рекомендувала до розгляду законопроект про встановлення між Україною та країнами ЄС безвізового режиму. Прийняття остаточного рішення і узгодження цього питання усіма країнами може затягнутися до середини 2016 року. Але Президент України вже сьогодні прогнозує успішне завершення процесу.

Крім того, очікується, що в недалекому майбутньому можливість подорожувати по країнах Європейського Союзу буде доступна українцям з біометричними закордонними паспортами.

2. Підвищення рівня життя

За словами експертів, в 2016 році очікується підвищення рівня життя українців, але у зв'язку з паралельним зростанням безробіття, це поліпшення буде не особливо відчутним.

3. Вихід українських товарів на ринки ЄС

2016 принесе повноцінний вихід українських товарів на ринки ЄС. Головною заковикою є рівень якості, стандарти, що застосовуються до товарів і послуг на європейському ринку. Але в той же час, ЗВТ стане і стимулом для вітчизняних виробників. Також експерти вже прогнозує, що економічного буму, як і після вступу України до СОТ, не очікується.

4. Нові внутрішні паспорти

З 11 січня українці можуть подавати заяви на отримання нових внутрішніх паспортів. Головна відмінність від старого зразка - це наявність в паспорті біометричних даних - відбитків пальців і цифрового підпису. Зовні нові документи будуть нагадувати водійські права. Отримувати нові паспорти українці зможуть в Державних міграційних службах за місцем проживання. Паспорти старого зразка будуть ще дійсні протягом наступних 5 років.

5. Підвищення якості залізничних колій і автодоріг

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський прогнозує на 2016 рік суттєве поліпшення, яке відчують користувачі авто- і залізниць. Плануються масові виходи з ремонту вагонів.

6. «Очищення» від ненадійних банків

За прогнозами Валерії Гонтарєвої, голови Нацбанку України, в 2016 році буде повністю очищений банківський ринок, тобто діючими залишаться тільки здорові і прозорі банки.

 

 

Катерина Лященко, МетроNews

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Краще, ніж вчора: позитивні зміни, очікувані в 2016-му році