• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Допомога ЄС у децентралізації розпочнеться з 2016 та становитиме 90 мільйонів євро

Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Урядовець акцентував, що кошти було виділено виключно на цю реформу та пояснив аргументацію європейських партнерів.

За словами Геннадія Зубко, у європейців основними аргументами стало те, що децентралізація є найбільш відпрацьованою реформою, вона має підтримку міжнародного товариства та Євросоюз готовий надалі долучити до програми допомоги інші країни. Повідомляється, програма розпочнеться 1 січня 2016 року.

За словами Зубка, європейці планують скерувати 90 мільйонів євро допомоги на такі напрямки: розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, допомогу у розробці інвестиційних проектів регіонального розвитку та створення центрів по наданню адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах.

«Наше спільне завдання — якомога швидше підготувати зустрічну пропозицію для Європейського Союзу, адже ця допомога не є закріпленою за Україною. Якщо ми будемо зволікати, то ЄС може передати ці кошти на інші проекти, зокрема на допомогу Сирії чи Тунісу. Тому ми маємо діяти професійно та злагоджено», — додав урядовець


Джерела:

http://www.ednist.info/news/23473

http://radio24.ua/news/showSingleNews...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Допомога ЄС у децентралізації розпочнеться з 2016 та становитиме 90 мільйонів євро