• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

10 секретів бізнесу імпортерам по роботі з Китаєм

1. Для того, щоб знайти постачальника в Китаї, можна скористатися Інтернет-ресурсами (подивіться, наприклад, на сайти Alibaba. com, Made-in-China. com, GlobalSources. com і т. д.), а також відвідаєте різні Торгові виставки з участю китайських виробників.

2. Перш ніж ви зробите остаточний вибір на користь того чи іншого постачальника, проведіть аудит виробничого підприємства потенційного партнера, для підтвердження його виробничих можливостей.

3. Запитайте у виробника зразки продукції та цінову пропозицію (як правило, всі зразки надаються безкоштовно, ви оплачуєте лише кур'єрську доставку пробної партії з Китаю до кінцевого пункту призначення).

4. Переконайтеся, що постачальнику ясні ваші потреби, і він розібрався з вашими специфікаціями. Якщо ви не говорите на китайській мові, для кращого розуміння супроводжуйте специфікації письмовими поясненнями, малюнками і кресленнями.

5. Надайте вашому постачальнику деталізовані специфікації. Визначте рівень якості, яким має відповідати продукція постачальника для того, щоб вона була прийнята вами, щоб уникнути поставки вам бракованої продукції.

6. Систематично виконуйте перевірку якості виробленої продукції на фабриці, перед відвантаженням. Також рекомендується виконувати перевірку якості на ранньому етапі виробництва, для того щоб уникнути неприємних сюрпризів у останній момент (перевірка виробничого процесу).

7. Переконайтеся, що продукт, який ви проводите на території Китаю, не суперечить стандартам/директивам країни виробника (наприклад, стандартам REACH, RoHS, CPSIA і т. д.), для чого попросіть вашого китайського постачальника провести експертизу і сертифікацію продукції в лабораторії, що має відповідні повноваження.

8. Заздалегідь чітко сплануйте весь процес постачання. Майте в запасі один тиждень, визначаючи розрахунковий час прибуття.

9. Було б непогано, якби ви зустрілися з вашим постачальником в Китаї, для того щоб особисто налагодити ділові стосунки.

10. Ніколи не приймайте від ваших постачальників необґрунтованих пояснень типу «немає/це неможливо»...

Джерело: http://milliarderr.com/blog/2015-01-2...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

10 секретів бізнесу імпортерам по роботі з Китаєм