АГРО КОМПЛЕКТИ 2021
Авторські КОМПЛЕКТИ, які включають у себе все найнеобхідніше для бухгалтера і керівника АГРО підприємства
ОБИРАЙТЕ МАКСИМАЛЬНУ ВИГОДУ
Олена Ткаченко
Шеф-редактор системи управління знаннями Uteka.ua
Агробізнес є одним з найбільш прибуткових та, водночас, найбільш складних видів діяльності. Він розвивається швидкими темпами, а його вклад в українську економіку щороку тільки зростає.

Успіх сільгосппідприємства залежить від впровадженням передових технологій, використання досвіду успішних компаній та розробки плану розвитку. Але неефективна робота навіть однієї ланки агропідприємства може звести нанівець всю роботу компанії.

Досягнення фінансової стабільності багато в чому залежить саме від професійності бухгалтера. Саме він може порадити керівнику, як оптимізувати доходи та витрати, підказати, на які напрями діяльності слід звернути увагу, в чому підприємство має проблеми та які можливі шляхи їх вирішення та, звісно, яке податкове навантаження треба врахувати, аби підприємство залишалося прибутковим.

Бухгалтер агропідприємства має завжди тримати «руку на пульсі», бути в курсі податкових змін та не допускати фінансових втрат там, де це можливо.

Зміни законодавства та проблеми, спричинені бізнесу пандемією хвороби COVID-19, нестабільність світової економіки в цілому потребують своєчасного реагування та врахування особливостей роботи в цих умовах.

Але є одна стабільність – «Uteka.ua» завжди поруч та готова допомогти.

Ми підготували різноманітні КОМПЛЕКТИ під ваші потреби, які включають у себе все найнеобхідніше для бухгалтера і керівника сільськогосподарського підприємства та фермерського господарства, які займаються тваринництвом, рослинництвом, виробництвом, переробкою, оптовою та роздрібною торгівлею сільськогосподарською продукцією! До передплати включено готові рішення, вебінари, освітні курси та інструкції для бухгалтера на кожен місяць з розглядом поточних завдань на конкретних прикладах – з розрахунками, проводками, коментарями податкових консультантів, досвідчених бухгалтерів-практиків, представників офіційних держорганів. Навіть якщо з'явилися позапланові поправки в роботі, всі роз'яснення ви отримаєте день у день на «Uteka.ua».
АГРО КОМПЛЕКТИ 2021
НІЧОГО ЗАЙВОГО – ТІЛЬКИ ВАЖЛИВЕ!
Особливості
Гросбух Агро 2021
СпецАгро
Агро плюс
Розумна вигода
₴16306
₴6808
₴10236
₴6020
₴8636
₴5220
Розділ «Агро»
Що це?
Розділ «Вебінари»
Що це?
Розділ «Спецпроєкти»
Що це?
8 чек-листів
Що це?
Освітній курс «Земельна грамотність агробізнесу»
Що це?
4 практичні агропорадники
Що це?
30 промокодів
Що це?
Дійсно значна економія!
₴16306
₴6808
₴10236
₴6020
₴8636
₴5220
Розділ «Агро»
Єдине електронне видання для бухгалтерів і керівників сільськогосподарських підприємств, фермерів та аграріїв.
Розділ «Вебінари»
Вебінар – тематична зустріч online. Лектори – провідні експерти, з великим практичним досвідом в оподаткуванні, обліку та праві. Ви бачите і чуєте доповідачів, тут же ставите свої запитання у коментарях й отримуєте відповіді. Запис вебінару надає вам можливість повернутися до теми у зручний для вас час.
Розділ «Спецпроєкти»
Спецпроєкти — унікальний авторський проект команди редакції «Uteka.ua» і бухгалтерів-практиків, що дає керівництво до користування зі спірних, проблемних питань обліку, права і оподаткування, за вирішення яких інші не беруться.
Чек-листи
Чек-листи допоможуть в роботі. Ви зможете використовувати їх для зменшення кількості помилок у реаліях обмеження часу, уваги та постійних змін. Це допомагає забезпечити послідовність, правильність і повноту виконання завдання.
Освітній курс «Земельна грамотність агробізнесу»
Цей курс рекомендований для власників, керівників, практикуючих бухгалтерів і фінансистів агропідприємств, юристів із агроспеціалізацією, землевпорядників. Він дає чіткі практичні відповіді на найактуальніші запитання агробізнесу в частині збереження та збільшення земельного банку, а також підготовки до запуску ринку землі.
Практичні агропорадники 2021
Всебічні та обґрунтовані рішення для агропідприємств. Вирішення спірних, проблемних питань обліку та оподаткування, нестандартних ситуацій на агропідприємстві, що виникають на практиці та викликають утруднення в бухгалтера або протиріччя з керівником. Допоможуть знайти спільну мову, запропонують алгоритми впровадження правильно покрокової стратегії на підприємстві й убезпечать вас і підприємство від штрафів.
Промокоди
Uteka.ua – це система з кількома профільними виданнями та готовими рішеннями в багатьох сферах. Якщо ваше підприємство вирішило розширити напрями роботи, ми з радістю надамо вам 30 промокодів з одноденним доступом, кожен – на розділ «Комерція» системи Uteka.ua.
В усіх АГРО комплектах ви отримуєте найповнішу базу надійних рішень
з бухгалтерського обліку, податків і права
Безпека і впевненість в інформації.
Бухгалтерські новини та кодифікована правова база.
Консультаційна лінія: можливість поставити запитання експерту-аналітику.
Зручні сервіси: календар бухгалтера, калькулятори, форми звітності, дані для розрахунків.
Своя база у власному кабінеті: зберігайте та сортуйте по власних папках потрібні вам матеріали.
Швидка система пошуку:
за 5 хвилин знайдіть потрібне рішення або документ.
Миттєвий доступ з будь-якого пристрою, у будь-який час та з будь-якої точки світу.
5 причин, чому небезпечно відмовитися від передплати
Ми не беремося передбачати майбутнє, але ми знаємо, що робити, коли...
1
Немає відповіді
Що робити?
Як вчинити?
На що сподіватися?
Відповіді на ці запитання ви знайдете на сторінках наших видань.
2
Постійна зміна законів
Нове законодавство таїть «підступ», який ви пропустили. Що в результаті? Штраф у підприємства, неприємності в бухгалтера. З нами ви не припуститеся помилки – ми вчасно підкажемо і дамо рішення!
3
Вимоги від керівництва
Директор хоче бачити інформацію про фінансовий стан підприємства? Він хоче зрозуміти, як можна скоротити витрати і збільшити грошові потоки?
4
Недовіра інвесторів
Ви хочете повернути довіру інвесторів, банків? Тоді ваша фінансова звітність має бути привабливою для вкладень, що складно зробити в умовах кризи. Але і в цьому випадку можна знайти рішення разом!
5
Порожні обіцянки
Часто партнери обіцяють те, що зробити фізично не можуть, тим самим підставляючи під удар саме вас. Наші експерти мають перевірені алгоритми, як діяти в умовах невизначеності.
Що може бути, якщо не оформити передплату...
Знайома ситуація?
Упустили наслідки законодавчого акту
Перевіряючі виявили порушення – в результаті штраф
Думка директора:
«В усьому винний бухгалтер»
Про нас
Uteka.ua – це велика команда з великими досягненнями. Ми вдячні кожному користувачу за те, що робите нас кращими.
200 000+

Зареєстрованих користувачів
64 000+

Практичних публікацій та ще більше готових рішень
480+

Авторів-практиків, професіоналів
у своїй справі
Про Uteka.ua
 • Це бухгалтерське видання ➔ Рішення №❶ для бухгалтера в електронному вигляді з правовою базою та бухгалтерськими сервісами.
 • Це сучасний та інноваційний сервіс ГК «Баланс», найбільшого в Україні бухгалтерського медіахолдингу.
Що таке Uteka АГРО?
 • Uteka Агро – єдине онлайн-видання для бухгалтерів і керівників агропідприємств та фермерів.
 • Це надійні рішення з бухобліку, податків і права в агросекторі, які приймаються як аргумент у спірних ситуаціях із контролюючими органами.
 • Актуальні теми видання: оподаткування с/г підприємств; земля і земельні правовідносини; школа бухгалтера с/г галузі; господарські операції в агросекторі; розрахунки з працівниками; фермерське господарство та інші.
Які теми будуть у Агропорадниках?
Найзатребуваніши теми 2021 у Агро секторі.
 • Агропорадник «Первинні документи в агросекторі»
 • Агропорадник «Земельні відносини в Україні»
 • Агропорадник «Спрощена система оподаткування четвертої групи: умови, реєстрація, звітування»
 • Агропорадник «Прибуток сільгосппідприємств: тонкощі визначення»
Навіщо оформляти передплату?
 • Щоб бути в безпеці. Кожен бухгалтер прагне до економічної безпеки підприємства в цілому і безпеки персональної відповідальності бухгалтера та керівника зокрема.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Яка з цього користь?
Це час та гроші.
 • Принцип одного вікна. Ви витрачатимете на 35-70% менше часу на бухгалтерський, податковий і кадровий облік, юридичні питання.
 • 67% наших клієнтів заощадили на податках, штрафах і юридичному супроводі від 10 до 100 разів більше, ніж заплатили за передплату.
Що я отримаю?
Подвійну вигоду. Ми пропонуємо АГРО комплект, адаптований до сьогодення.
 • По-перше, це основний доступ до трьох розділів з суттєвою знижкою.
 • По-друге, це кілька додаткових фішок, які ексклюзивно доступні тільки в АГРО комплектах.
ОБРАТИ ДОДАТКОВІ ФІШКИ
Як замовити комплект?
Або телефонуйте
Ми допоможемо обрати найвигідніший комплект
Замовлення консультації
заповніть форму та чекайте на дзвінок фахівця
Ваш email
Ваше імя
Ваш телефон
Натискаючи кнопку "Відправити замовлення", ви погоджуєтеся з обробкою ваших персональних даних.
Закрити
АГРО
Повний доступ

 • Дає практичні рекомендації щодо оподаткування (землі, власної та запозиченої сільгосппродукції, паїв), нарахування та виплати дивідендів, розподілу готової продукції з урахуванням особливостей галузевого обліку в сільському господарстві.
 • Містить приклади спеціалізованих бухгалтерських проведень у господарських операціях сільгосппідприємств.
 • Надає форми і зразки бухгалтерських документів, касових документів, глибокий аналіз інформації та варіанти практичних рішень з неврегульованих питань, що надає впевненості у власних діях, допомагає отримати додаткову фінансову вигоду.
 • Розповідає, як розв'язати проблеми, що виникають у сільгоспвиробників із землею та майном під час проведення децентралізації.
Закрити
ВЕБІНАРИ
Повний доступ
«Вебінари». Вебінар – тематична зустріч online. Лектори – провідні експерти, з великим практичним досвідом в оподаткуванні, обліку та праві. Ви бачите і чуєте доповідачів, тут же ставите свої запитання у коментарях й отримуєте відповіді. Запис вебінару надає вам можливість повернутися до теми у зручний для вас час.

Доступно у записі:
 • Як працюватиме ринок землі з 1 липня 2021 року та чи потрібно готуватися до купівлі землі?
 • Інтернет-торгівля: організація, облік, розрахунки та доставка
 • Знижки. Продаж нижче собівартості. Ділова мета. Сумнівні та безнадійні борги. Прощення боргу
 • Консультує Держпраці! Особливості застосування законодавства про працю під час карантину. Як не допускати штрафів?
та більше...
Закрити
СПЕЦПРОЄКТИ
Повний доступ
«Спецпроєкти» — унікальний авторський проект команди редакції «Uteka.ua» і бухгалтерів-практиків, що дає керівництво до користування зі спірних, проблемних питань обліку, права і оподаткування, за вирішення яких інші не беруться.

Теми, які вже на сайті:

 • Абетка для бухгалтерів: проведення на всі випадки
 • РРО: путівник для юридичних осіб та ФОП
 • Виправлення помилок в обліку та звітності
 • Середня зарплата: практичне керівництво
 • Виробничий облік у промисловості тіа сільскому господарстві
 • Відпустка: як правильно оформити та розрахувати
 • Приватний підприємець: від реєстрації до обліку й оподаткування
 • Облікова політика підприємства в деталях
 • Податкова накладна та розрахунок коригування без таємниць
 • Середня зарплата: практичне керівництво
 • Основні засоби: документальне оформлення та облік
 • Виробничий облік у промисловості та сільському господарстві
 • Облік у торгівлі
 • Автоперевезення та транспортне експедирування
 • Кадрові документи підприємства
 • Пальне-2020: ліцензування, адміністрування, контроль, відповідальність
 • HАССР – 7 простих кроків до прибутковості підприємства
 • Відпустка: як правильно оформити та розрахувати
 • Форми та системи оплати праці: вибір, оформлення, застосування
 • Охорона праці як об'єкт перевірок Держпраці
 • Довідник бухгалтерських проведень
Закрити
ЧЕК-ЛИСТИ
Покрокові інструкції
Чек-листи допоможуть в роботі. Ви зможете використовувати їх для зменшення кількості помилок у реаліях обмеження часу, уваги та постійних змін. Це допомагає забезпечити послідовність, правильність і повноту виконання завдання.
Закрити
Освітній курс «Земельна грамотність агробізнесу»
Цей курс рекомендований для власників, керівників, практикуючих бухгалтерів і фінансистів агропідприємств, юристів із агроспеціалізацією, землевпорядників. Він дає чіткі практичні відповіді на найактуальніші запитання агробізнесу в частині збереження та збільшення земельного банку, а також підготовки до запуску ринку землі.
Формат курсу – онлайн, усі учасники отримають презентаційні матеріали та відеозаписи.
Лектори курсу:
– Андріана Мартинів, керуючий партнер Martyniv Law Firm;
– Маріанна Феделеш, керівник корпоративної практики та практики нерухомості Martyniv Law Firm.
Закрити
Практичні агропорадники 2021
Всебічні та обґрунтовані рішення для агропідприємств. Вирішення спірних, проблемних питань обліку та оподаткування, нестандартних ситуацій на агропідприємстві, що виникають на практиці та викликають утруднення в бухгалтера або протиріччя з керівником. Допоможуть знайти спільну мову, запропонують алгоритми впровадження правильно покрокової стратегії на підприємстві й убезпечать вас і підприємство від штрафів.

 • Агропорадник «Первинні документи в агросекторі» *
 • Агропорадник «Земельні відносини в Україні» *
 • Агропорадник «Спрощена система оподаткування четвертої групи: умови, реєстрація, звітування» *
 • Агропорадник «Прибуток сільгосппідприємств: тонкощі визначення» *

*редакція залишає за собою право змінити тему у зв'язку з законодавчими змінами та більш нагальною темою на дату виходу.
Закрити
ПРОМОКОДИ
Ми готові – до розширення діяльності вашого підприємства!
Uteka.ua – це система з кількома профільними виданнями та готовими рішеннями в багатьох сферах. Якщо ваше підприємство вирішило розширити напрями роботи, ми з радістю надамо вам 30 промокодів з одноденним доступом, кожен – на розділ «Комерція» системи Uteka.ua.
Натисніть "Like" щоб приєднатися до Uteka.ua на Facebook