АГРО КОМПЛЕКТИ
Авторські КОМПЛЕКТИ, які включають у себе все найнеобхідніше для бухгалтера і керівника АГРО підприємства
ОБИРАЙТЕ МАКСИМАЛЬНУ ВИГОДУ
Агробізнес є одним з найбільш прибуткових та, водночас, найбільш складних видів діяльності. Він розвивається швидкими темпами, а його вклад в українську економіку щороку тільки зростає.

Успіх сільгосппідприємства залежить від впровадженням передових технологій, використання досвіду успішних компаній та розробки плану розвитку. Але неефективна робота навіть однієї ланки агропідприємства може звести нанівець всю роботу компанії.

Досягнення фінансової стабільності багато в чому залежить саме від професійності бухгалтера. Саме він може порадити керівнику, як оптимізувати доходи та витрати, підказати, на які напрями діяльності слід звернути увагу, в чому підприємство має проблеми та які можливі шляхи їх вирішення та, звісно, яке податкове навантаження треба врахувати, аби підприємство залишалося прибутковим.

Бухгалтер агропідприємства має завжди тримати «руку на пульсі», бути в курсі податкових змін та не допускати фінансових втрат там, де це можливо.

Зміни законодавства та проблеми, спричинені бізнесу пандемією хвороби COVID-19, нестабільність світової економіки в цілому потребують своєчасного реагування та врахування особливостей роботи в цих умовах.

Але є одна стабільність – «Uteka.ua» завжди поруч та готова допомогти.

Ми підготували різноманітні КОМПЛЕКТИ під ваші потреби, які включають у себе все найнеобхідніше для бухгалтера і керівника сільськогосподарського підприємства та фермерського господарства, які займаються тваринництвом, рослинництвом, виробництвом, переробкою, оптовою та роздрібною торгівлею сільськогосподарською продукцією! До передплати включено готові рішення, вебінари, освітні курси та інструкції для бухгалтера на кожен місяць з розглядом поточних завдань на конкретних прикладах – з розрахунками, проводками, коментарями податкових консультантів, досвідчених бухгалтерів-практиків, представників офіційних держорганів. Навіть якщо з'явилися позапланові поправки в роботі, всі роз'яснення ви отримаєте день у день на «Uteka.ua».

Олена Ткаченко
Шеф-редактор системи управління знаннями Uteka.ua
ГРОСБУХ АГРО
Коли потрібно знати все!
СПЕЦАГРО
Коли потрібно знати дещо більше!
АГРО ПЛЮС
Коли ти все знаєш, але потрібна підтримка друга!
Знижки до 58%
АГРО КОМПЛЕКТИ
НІЧОГО ЗАЙВОГО – ТІЛЬКИ ВАЖЛИВЕ!
Особливості
Гросбух Агро
СпецАгро
Агро плюс
Розумна вигода
₴16306
₴6808
₴10236
₴6020
₴8636
₴5220
Розділ «Агро»
Що це?
Розділ «Вебінари»
Що це?
Розділ «Спецпроєкти»
Що це?
8 чек-листів
Що це?
Знижка 15% від Академії бізнесу Баланс на курс МСФЗ для сільгосппідприємств – перепустка у світ інвестицій та державних грантів
Що це?
4 практичні агропорадники
Що це?
30 промокодів
Що це?
Дійсно значна економія!
₴16306
₴6808
₴10236
₴6020
₴8636
₴5220
Знижки до 58%
Знижки до 58%
Розділ «Агро»
Єдине електронне видання для бухгалтерів і керівників сільськогосподарських підприємств, фермерів та аграріїв.
Розділ «Вебінари»
Вебінар – тематична зустріч online. Лектори – провідні експерти, з великим практичним досвідом в оподаткуванні, обліку та праві. Ви бачите і чуєте доповідачів, тут же ставите свої запитання у коментарях й отримуєте відповіді. Запис вебінару надає вам можливість повернутися до теми у зручний для вас час.
Розділ «Спецпроєкти»
Спецпроєкти — унікальний авторський проект команди редакції «Uteka.ua» і бухгалтерів-практиків, що дає керівництво до користування зі спірних, проблемних питань обліку, права і оподаткування, за вирішення яких інші не беруться.
Чек-листи
Чек-листи допоможуть в роботі. Ви зможете використовувати їх для зменшення кількості помилок у реаліях обмеження часу, уваги та постійних змін. Це допомагає забезпечити послідовність, правильність і повноту виконання завдання.
Знижка 15% від Академії бізнесу Баланс на курс "МСФЗ для сільгосппідприємств"
Ми створили новий курс для бухгалтерів по освоєнню затребуваних знань з міжнародних стандартів фінансової звітності.
МСФЗ для сільхозпідприємств.
Це курс, що надасть можливість отримати знання із мсфз,щоб залучити додаткове фінансування держави або іноземні кредити.

Знижка на курси надається нашим партнером, Академією бізнесу Баланс, для всіх передплатників комплекту Гросбух Агро.
Практичні агропорадники
Всебічні та обґрунтовані рішення для агропідприємств. Вирішення спірних, проблемних питань обліку та оподаткування, нестандартних ситуацій на агропідприємстві, що виникають на практиці та викликають утруднення в бухгалтера або протиріччя з керівником. Допоможуть знайти спільну мову, запропонують алгоритми впровадження правильно покрокової стратегії на підприємстві й убезпечать вас і підприємство від штрафів.
Промокоди
Uteka.ua – це система з кількома профільними виданнями та готовими рішеннями в багатьох сферах. Якщо ваше підприємство вирішило розширити напрями роботи, ми з радістю надамо вам 30 промокодів з одноденним доступом, кожен – на розділ «Комерція» системи Uteka.ua.
В усіх АГРО комплектах ви отримуєте найповнішу базу надійних рішень
з бухгалтерського обліку, податків і права
Безпека і впевненість в інформації.
Бухгалтерські новини та кодифікована правова база.
Консультаційна лінія: можливість поставити запитання експерту-аналітику.
Зручні сервіси: календар бухгалтера, калькулятори, форми звітності, дані для розрахунків.
Своя база у власному кабінеті: зберігайте та сортуйте по власних папках потрібні вам матеріали.
Швидка система пошуку:
за 5 хвилин знайдіть потрібне рішення або документ.
Миттєвий доступ з будь-якого пристрою, у будь-який час та з будь-якої точки світу.
5 причин, чому небезпечно відмовитися від передплати
Ми не беремося передбачати майбутнє, але ми знаємо, що робити, коли...
1
Немає відповіді
Що робити?
Як вчинити?
На що сподіватися?
Відповіді на ці запитання ви знайдете на сторінках наших видань.
2
Постійна зміна законів
Нове законодавство таїть «підступ», який ви пропустили. Що в результаті? Штраф у підприємства, неприємності в бухгалтера. З нами ви не припуститеся помилки – ми вчасно підкажемо і дамо рішення!
3
Вимоги від керівництва
Директор хоче бачити інформацію про фінансовий стан підприємства? Він хоче зрозуміти, як можна скоротити витрати і збільшити грошові потоки?
4
Недовіра інвесторів
Ви хочете повернути довіру інвесторів, банків? Тоді ваша фінансова звітність має бути привабливою для вкладень, що складно зробити в умовах кризи. Але і в цьому випадку можна знайти рішення разом!
5
Порожні обіцянки
Часто партнери обіцяють те, що зробити фізично не можуть, тим самим підставляючи під удар саме вас. Наші експерти мають перевірені алгоритми, як діяти в умовах невизначеності.
Що може бути, якщо не оформити передплату...
Знайома ситуація?
Упустили наслідки законодавчого акту
Перевіряючі виявили порушення – в результаті штраф
Думка директора:
«В усьому винний бухгалтер»
Про нас
Uteka.ua – це велика команда з великими досягненнями. Ми вдячні кожному користувачу за те, що робите нас кращими.
200 000+

Зареєстрованих користувачів
64 000+

Практичних публікацій та ще більше готових рішень
480+

Авторів-практиків, професіоналів
у своїй справі
Про Uteka.ua
 • Це бухгалтерське видання ➔ Рішення №❶ для бухгалтера в електронному вигляді з правовою базою та бухгалтерськими сервісами.
 • Це сучасний та інноваційний сервіс ГК «Баланс», найбільшого в Україні бухгалтерського медіахолдингу.
Що таке Uteka АГРО?
 • Uteka Агро – єдине онлайн-видання для бухгалтерів і керівників агропідприємств та фермерів.
 • Це надійні рішення з бухобліку, податків і права в агросекторі, які приймаються як аргумент у спірних ситуаціях із контролюючими органами.
 • Актуальні теми видання: оподаткування с/г підприємств; земля і земельні правовідносини; школа бухгалтера с/г галузі; господарські операції в агросекторі; розрахунки з працівниками; фермерське господарство та інші.
Які теми будуть у Агропорадниках?
 • Бухгалтерія посівної: облік та оподаткування виробничих витрат До цього Агропораднику включено всі важливі аспекти обліку та оподаткування виробничих витрат у рослинництві. Зокрема, ви дізнаєтесь: як оформлювати відпуск та списання насіння, добрив і засобів захисту рослин; правила використання ПММ; як вести облік спецодягу та інших засобів індивідуального захисту працівників, зайнятих на сільгоспроботах; як організувати облік витрат на утримання та експлуатацію машинно-тракторного парку; правила бронювання військовозобов'язаних аграріїв у 2022 році; оформлення правовідносин із сезонними працівниками під час дії воєнного стану та порядок оплати їх праці; оподаткування безоплатного або частково оплачуваного харчування працівників галузі; облік і оподаткування операцій зі спільного вирощування сільгосппродукції; податкові наслідки форс-мажорних обставин війни (втрата/загибель посівів, невиконання/неналежне виконання договірних зобов'язань, зрив посівної тощо).
 • Облік операцій зі зберігання та реалізації зерна У цьому Агропораднику розкриємо всі важливі аспекти обліку зернових, починаючи з документування та обліку урожаю та завершуючи реалізацією зерна і продукції його перероблення та розрахунків із покупцями. Зокрема, ви дізнаєтесь: як скласти товарно-транспортну накладну на перевезення зерна, щоб не наразитися на штрафи за порушення габаритно-вагового контролю; основні бухгалтерські та податкові нюанси, пов'язані з первісним визнанням та оцінкою зернових, їх переробкою і зберіганням: на що бухгалтеру звернути особливу увагу під час розрахунків з елеватором; оподаткування ПДВ операцій з реалізації зерна; особливості митного оформлення, обліку та оподаткування зерна, що експортується, тощо.
 • Оплата праці на сільгосппідприємствах: системи, режими, робочий час. Специфіка праці на сільськогосподарських підприємствах впливає на вибір системи її оплати та режиму робочого часу. З Агропорадника ви дізнайтеся, який вибір доцільно зробити саме для вашого підприємства, зваживши на всі переваги та особливості різних систем і режимів роботи й порядок їх установлення. У ньому ви знайдете також зразки необхідних спеціалізованих первинних документів з оплати праці робітників, залучених до різних сільгоспробіт.
 • Калькуляція собівартості продукції, робіт та послуг у сільському господарстві. Сільгосппідприємства визначають фактичну собівартість продукції одночасно з остаточним закриттям калькуляційних рахунків наприкінці року. Проте кожна галузь сільського господарства має свою виробничу специфіку, що визначає облікові особливості та впливає на процес калькулювання кожного виду продукції. В Агропораднику розповімо про послідовність закриття бухгалтерських рахунків, розподіл загальновиробничих витрат, особливості закриття рахунку 23 у рослинництві, тваринництві, допоміжних (підсобних) та промислових виробництвах.
*редакція залишає за собою право змінити тему у зв'язку з законодавчими змінами та більш нагальною темою на дату виходу.
Навіщо оформляти передплату?
 • Щоб бути в безпеці. Кожен бухгалтер прагне до економічної безпеки підприємства в цілому і безпеки персональної відповідальності бухгалтера та керівника зокрема.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Яка з цього користь?
Це час та гроші.
 • Принцип одного вікна. Ви витрачатимете на 35-70% менше часу на бухгалтерський, податковий і кадровий облік, юридичні питання.
 • 67% наших клієнтів заощадили на податках, штрафах і юридичному супроводі від 10 до 100 разів більше, ніж заплатили за передплату.
Що я отримаю?
Подвійну вигоду. Ми пропонуємо АГРО комплект, адаптований до сьогодення.
 • По-перше, це основний доступ до трьох розділів з суттєвою знижкою.
 • По-друге, це кілька додаткових фішок, які ексклюзивно доступні тільки в АГРО комплектах.
ОБРАТИ ДОДАТКОВІ ФІШКИ
Як замовити комплект?
Знижки до 58%
Знижки до 58%
Знижки до 58%
Або телефонуйте
Ми допоможемо обрати найвигідніший комплект
Закрити
АГРО
Повний доступ

 • Дає практичні рекомендації щодо оподаткування (землі, власної та запозиченої сільгосппродукції, паїв), нарахування та виплати дивідендів, розподілу готової продукції з урахуванням особливостей галузевого обліку в сільському господарстві.
 • Містить приклади спеціалізованих бухгалтерських проведень у господарських операціях сільгосппідприємств.
 • Надає форми і зразки бухгалтерських документів, касових документів, глибокий аналіз інформації та варіанти практичних рішень з неврегульованих питань, що надає впевненості у власних діях, допомагає отримати додаткову фінансову вигоду.
 • Розповідає, як розв'язати проблеми, що виникають у сільгоспвиробників із землею та майном під час проведення децентралізації.
Закрити
ВЕБІНАРИ
Повний доступ
«Вебінари». Вебінар – тематична зустріч online. Лектори – провідні експерти, з великим практичним досвідом в оподаткуванні, обліку та праві. Ви бачите і чуєте доповідачів, тут же ставите свої запитання у коментарях й отримуєте відповіді. Запис вебінару надає вам можливість повернутися до теми у зручний для вас час.

Доступно у записі:
 • Закон № 1914 (проєкт № 5600): як вижити аграрію? - Ольга Богданова
 • Нова податкова реформа: законопроєкт № 5600 - Галина Морозовська
 • Дисконтування в бухгалтерському обліку: розрахунки та бухгалтерські проведення - Ольга Значкова
 • РРО/ПРРО на порозі 2022 року: обов'язок для юросіб та ФОП; товарний облік; нові чеки; штрафи за «нові» та «старі» порушення - Тимур Алієв
 • Пролонгація договорів оренди землі: алгоритм дій - Ірина Висіцька
 • Е-лікарняні: алгоритм проходження й тонкощі розрахунку лікарняних - Світлана Лістрова
та більше...
Закрити
СПЕЦПРОЄКТИ
Повний доступ
«Спецпроєкти» — унікальний авторський проект команди редакції «Uteka.ua» і бухгалтерів-практиків, що дає керівництво до користування зі спірних, проблемних питань обліку, права і оподаткування, за вирішення яких інші не беруться.

Теми, які вже на сайті:

 • Операції із пластиковими картками
 • РРО та ПРРО працюємо без штрафів
 • Відрядження по Україні та за кордон: усі нюанси оформлення та обліку
 • Паливний акциз та «пальні» ліцензії: усе, що треба знати про операції з пальним
 • Первинні документи: правила складання, зберігання, знищення
 • Електронне адміністрування ПДВ: правила, ризики, рішення
 • Виплати працівникам: надання, розрахунок, облік
 • Розрахунок коригування до податкової накладної з пдв: готові рішення для «гарячих» ситуацій
 • Тонкощі складання та зразки наказів для роботи
 • Абетка для бухгалтера: проведення на всі випадки
 • Облікова політика підприємства в деталях
 • Середня зарплата: практичне керівництво
 • Виправлення помилок в обліку та звітності
 • Автоперевезення та транспортне експедирування
 • Виробничий облік у промисловості та сільському господарстві
 • Основні засоби: документальне оформлення та облік
 • Кадрові документи: інструкція щодо правильного оформлення
 • Податкова накладна та розрахунок коригування без таємниць
 • Відпустка: як правильно оформити та розрахувати
 • Форми та системи оплати праці: вибір, оформлення, застосування
 • Охорона праці як об'єкт перевірок держпраці
 • Захист бізнесу: судова практика
 • Довідник бухгалтерських проведень
Закрити
ЧЕК-ЛИСТИ
Покрокові інструкції
Чек-листи допоможуть в роботі. Ви зможете використовувати їх для зменшення кількості помилок у реаліях обмеження часу, уваги та постійних змін. Це допомагає забезпечити послідовність, правильність і повноту виконання завдання.
Закрити
Знижка 15% від Академії бізнесу Баланс на курс "МСФЗ для сільгосппідприємств"
Академія бізнесу Баланс - срібний провайдер АССА в Україні.
Академія була створена як невід'ємна частина Громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», щоб пропонувати для навчання відібрані ресурси, інструменти планування і оцінки для фахівців з бухгалтерського обліку та фінансів. Професійно відібраний контент зібраний з публікацій спеціалізованих видань, навчальних матеріалів і онлайн-ресурсів, щоб запропонувати всебічний сервіс для професіоналів на всіх рівнях їхньої кар'єри.

Під час воєнного стану кожен намагається знайти своє місце і бути корисним Батьківщині. Мета Академії Бізнесу Баланс надати найактуальніші знання та навички. Ми створили новий курс для бухгалтерів по освоєнню затребуваних знань з міжнародних стандартів фінансової звітності.

МСФЗ для сільхозпідприємств - це курс, що надасть можливість отримати знання із МСФЗ, щоб залучити додаткове фінансування держави або іноземні кредити. Програма курсу складається тільки із стандартів, що допоможуть скласти звіти та додатки, що допоможуть залучити кошти необхідні для ведення господарської діяльності.

Курс МСФЗ для сільгосппідприємств – перепустка у світ інвестицій та державних грантів.
_______________________
*Знижка на курси надається нашим партнером, Академією бізнесу Баланс, для всіх передплатників комплекту Гросбух Агро.
Закрити
Практичні агропорадники 2022
Податкова реформа та інші законодавчі новації на період воєнного стану вплинули на регулювання госпдіяльності агробізнесу. Враховуючи це, ми оновили перелік тем Агропорадників на 2022 рік, щоб бути актуальними та максимально корисним для вас.

В Агропорадниках ми пропонуємо вирішення питань обліку та оподаткування, що виникають на практиці та викликають утруднення в бухгалтера, зокрема, через часті зміни в нормативно-правовому регулюванні. Тут ми пропонуємо алгоритми впровадження правильно покрокової стратегії на підприємстві, що убезпечать вас і підприємство від штрафів.

 • Бухгалтерія посівної: облік та оподаткування виробничих витратДо цього Агропораднику включено всі важливі аспекти обліку та оподаткування виробничих витрат у рослинництві. Зокрема, ви дізнаєтесь: як оформлювати відпуск та списання насіння, добрив і засобів захисту рослин; правила використання ПММ; як вести облік спецодягу та інших засобів індивідуального захисту працівників, зайнятих на сільгоспроботах; як організувати облік витрат на утримання та експлуатацію машинно-тракторного парку; правила бронювання військовозобов'язаних аграріїв у 2022 році; оформлення правовідносин із сезонними працівниками під час дії воєнного стану та порядок оплати їх праці; оподаткування безоплатного або частково оплачуваного харчування працівників галузі; облік і оподаткування операцій зі спільного вирощування сільгосппродукції; податкові наслідки форс-мажорних обставин війни (втрата/загибель посівів, невиконання/неналежне виконання договірних зобов'язань, зрив посівної тощо).
 • Облік операцій зі зберігання та реалізації зернаУ цьому Агропораднику розкриємо всі важливі аспекти обліку зернових, починаючи з документування та обліку урожаю та завершуючи реалізацією зерна і продукції його перероблення та розрахунків із покупцями. Зокрема, ви дізнаєтесь: як скласти товарно-транспортну накладну на перевезення зерна, щоб не наразитися на штрафи за порушення габаритно-вагового контролю; основні бухгалтерські та податкові нюанси, пов'язані з первісним визнанням та оцінкою зернових, їх переробкою і зберіганням: на що бухгалтеру звернути особливу увагу під час розрахунків з елеватором; оподаткування ПДВ операцій з реалізації зерна; особливості митного оформлення, обліку та оподаткування зерна, що експортується, тощо.
 • Оплата праці на сільгосппідприємствах: системи, режими, робочий час. Специфіка праці на сільськогосподарських підприємствах впливає на вибір системи її оплати та режиму робочого часу. З Агропорадника ви дізнайтеся, який вибір доцільно зробити саме для вашого підприємства, зваживши на всі переваги та особливості різних систем і режимів роботи й порядок їх установлення. У ньому ви знайдете також зразки необхідних спеціалізованих первинних документів з оплати праці робітників, залучених до різних сільгоспробіт.
 • Калькуляція собівартості продукції, робіт та послуг у сільському господарстві. Сільгосппідприємства визначають фактичну собівартість продукції одночасно з остаточним закриттям калькуляційних рахунків наприкінці року. Проте кожна галузь сільського господарства має свою виробничу специфіку, що визначає облікові особливості та впливає на процес калькулювання кожного виду продукції. В Агропораднику розповімо про послідовність закриття бухгалтерських рахунків, розподіл загальновиробничих витрат, особливості закриття рахунку 23 у рослинництві, тваринництві, допоміжних (підсобних) та промислових виробництвах.
*редакція залишає за собою право змінити тему у зв'язку з законодавчими змінами та більш нагальною темою на дату виходу.
Закрити
ПРОМОКОДИ
Ми готові – до розширення діяльності вашого підприємства!
Uteka.ua – це система з кількома профільними виданнями та готовими рішеннями в багатьох сферах. Якщо ваше підприємство вирішило розширити напрями роботи, ми з радістю надамо вам 30 промокодів з одноденним доступом, кожен – на розділ «Комерція» системи Uteka.ua.
Натисніть "Like" щоб приєднатися до Uteka.ua на Facebook
An internal server error occurred.