<...>

Відповідь на запит
від 11.01.21 р. № 21/254

Криворізька південна державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звернулася до Товариства з обмеженою відповідальністю «Сатурн» (далі – ТОВ «Сатурн») із письмовим запитом про подання інформації та належним чином завірених первинних документів у зв’язку з проведенням зустрічної звірки.

ТОВ «Сатурн» у відповідь на цей запит повідомляє, що змушено відмовити у задоволенні вимог, зазначених в запиті. Причина відмови полягає у тому, що запитувані фінансово-господарські документи (договір поставки товару, специфікації, акти приймання-передачі товару), які складалися під час відносин з контрагентом – товариством з обмеженою відповідальністю «Марс» за період з травня по листопад 2017 року, у ТОВ «Сатурн» відсутні, оскільки установлений законодавством строк їх зберігання закінчився 01.01.21 р. і планова перевірка діяльності ТОВ «Сатурн» за 2017 рік була завершена 18.07.18 р.

На підставі п. 44.3 Податкового кодексу і ст. 336 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.12 р. № 578, після спливу 3 років із дня завершення перевірки (цей строк сплинув 01.01.21 р.) документи були знищені на підставі Акта про вилучення і знищення документів від 02.01.21 р. № 1. Тому зараз ми не маємо можливості надати вам копії цих документів.

Додаток: належним чином завірений Акт про вилучення і знищення документів від 02.01.21 р. № 1.

Директор ТОВ «Сатурн»             (підпис)            О. В. Даниленко