Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Помилки в реквізитах податкової накладної

Редакція

19.10.2017 292 0 0

У Головному управлінні ДФС у Луганській області розповіли. Помилки в реквізитах, визначених абзацом 11 пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді.

Основною ідентифікацією платника ПДВ є його індивідуальний податковий номер. Індивідуальний податковий номер слугує для ідентифікації сторін господарських операцій.

Отже, у випадку, якщо індивідуальний податковий номер платника зазначений вірно, а в найменуванні платника допущена незначна помилка: «м’яке Г» замість «твердого Г», така помилка в реквізитах, визначених абзацом 11 пункту 201.1 статті 201 ПКУ, не може бути причиною неприйняття, податкових накладних у електронному вигляді.

Нагадаємо, правила складання податкової накладної (у тому числі заповнення її обов'язкових реквізитів) регулюються статтею 201 ПКУ та регламентуються Порядком заповнення податкової накладної, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307.

Перелік обов'язкових реквізитів податкової накладної визначено пунктом 201.1 статті 201 ПКУ. Відповідно до абзацу «в» пункту 201.1 статті 201 ПКУ одним із обов'язкових реквізитів, який зазначається у податковій накладній, є повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник ПДВ, - продавця товарів/послуг. При цьому обов'язковий реквізит «повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи» має відповідати формулюванню у первинних документах, якими супроводжується постачання товарів/послуг.

Таким чином, реквізит «повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи», який віднесено до складу обов'язкових, має відповідати формулюванню у статутних документах та не повинен містити інших даних.

Джерело: http://lg.sfs.gov.ua/media-ark/news-a...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали