Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Мінагрополітики вводить моніторинг промбезпеки

Редакція

04.03.2016 153 0 0

Моніторинг промбезпеки, доступ селян до агроринку, сільський туризм - орієнтири Мінагрополітики в 2016 році, повідомляє прес-служба Мінагрополітики України.

Мінагрополітики докладає максимум зусиль до розробки моделі забезпечення продовольчої безпеки в відповідно до кращих європейських і міжнародних вимог. Про це повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова під час засідання колегії Мінагрополітики з міжнародними донорськими організаціями.

 «Розуміючи стан продовольчої безпеки і стан наповнення внутрішнього ринку, пропонується розробити та впровадити систему моніторингу продовольчої безпеки в країні. У цьому році для школярів ми плануємо реалізувати пілотні проекти «Шкільне молоко» і «Овочевий мікс». Також будемо акцентувати на просування здорового способу харчування », - зазначила Олена Ковальова.

«Важливим напрямком роботи Мінагрополітики є формування політики розвитку агропромислового комплексу та його економічної складової, яка дозволить реалізувати експортний потенціал і забезпечити продовольчу безпеку країни. Для цього Мінагрополітики розробило Закон України «Про стимулювання розвитку агропромислового комплексу України». Його мета - створення прозорої, прогнозованої системи підтримки аграрного сектора, яка застосовується на більш ефективні інструменти », - зазначила заступник міністра.

 «Розуміючи, що в сільській місцевості досить обмежений доступ до аграрного ринку Мінагрополітики в цьому році докладе зусиль на просування і створення умов доступу аграрної продукції в торгових мереж або до кінцевого споживача. Це і концепція коротких продажів, успішно себе зарекомендувала в країнах Європи, Великобританії, коли виробники мають право продавати продукцію в певній місцевості », - пояснила Олена Ковальова.

Вона повідомила, що в цьому році Мінагрополітики зосередиться на розвитку сільського зеленого туризму як прибуткового джерела доходу. Це може стати надійною основою розвитку і підтримки належного рівня як сільських територій, так і окремих жителів сільської місцевості. «У цьому році ми плануємо провести навчання як для лідерів сільських громад, так і для всіх бажаючих займатися сільським зеленим туризмом, а також удосконалити відповідну правову базу щодо розвитку туризму», - підсумувала Олена Ковальова.

Джерело: http://sud.ua/news/2016/03/04/87878-m...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали