Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Прості і доступні кожному способи відновлення життєвої енергії

Світ позитиву

23.01.2018 1749 1 3

Хочемо поділитися з вами простими, але дієвими методами, як можна підняти настрій, подолати нудьгу і стати трохи більш енергійними.

Відволікайтесь
Багато користі може принести п'ятихвилинна прогулянка на свіжому повітрі. Постарайтеся перемкнути свої думки на інший предмет. Озирніться навколо і уважно огляньте. Звертайте увагу на найдрібніші деталі. Повільно, не кваплячись, подумки переберіть всі предмети один за іншим в певній послідовності. Говоріть подумки самому собі: «Коричневий письмовий стіл, зелені фіранки і т. п.»

Знижуйте значимість подій
Слід пам'ятати, що справжньою причиною підвищеної напруги є не люди, в яких ви розчарувалися, не помилки, а те, як ви до цього ставитеся. Доходити до крайності і мучити себе з того чи іншого приводу вкрай небезпечно для вашого душевного здоров'я. Використовуйте принцип позитивності у всьому. Хто хвилюється раніше, ніж належить, той хвилюється більше, ніж належить. Формуйте установки, які знижують значимість подій: «не дуже-то й хотілося», «головне в житті не це, не варто ставитися до того, що трапилося, як до катастрофи», «нічого себе накручувати», «вистачить драматизувати».

Виражайте емоції
Заганяти емоції всередину, намагатися їх приховувати, дуже шкідливо! Вчіться показувати емоції, «виплескувати» їх без шкоди для оточуючих. Емоційна розрядка необхідна для збереження здоров'я (фізичного і психічного). Уміння розповісти про свої проблеми допоможе налагоджувати контакти з оточуючими, розуміти самого себе.

Зображуйте емоції за допомогою жестів, міміки, голосу; мисліть, рвіть папір; кидайте предмети в мішень на стіні; спробуйте намалювати своє почуття, потім розфарбуйте його, зробіть смішним або порвіть; поговоріть з ким-небудь, роблячи акцент на свої почуття ( «Я засмучений ..», «Мене це образило ..»). Напишіть листа людині, яка вас образила, але з якихось причин ви не сказали йому про свої почуття ...

ДІЙТЕ
Будь-яка діяльність, особливо фізична праця - в стресовій ситуації виконує роль громовідводу. Надмірне напруження є дуже сильним джерелом енергії. Розрядитися можна найпростішим способом: наведіть порядок вдома або на робочому місці; влаштуйте прогулянку або швидку ходьбу; побийте м'яч або подушку і т. п

ТВОРІТЬ 
Для того, щоб впоратися з великою напругою, досить приділяти творчості всього 45 хвилин в день. При цьому абсолютно неважливо, наскільки професійно людина займається творчістю. Ці заняття корисні для всіх, навіть для тих, хто не має ніяких видатних здібностей. Виявляється, організм сам підказує, як швидше вийти з стресового стану. Творчість допомагає всім! Творіть!

Використовуйте рефрейминг
Фреймінг - це прийом, що дозволяє змінити точку зору, а, отже, і сприйняття події чи предмета. Сам термін утворено від слова frame - рамка, тобто прийом спочатку заснований на зміні обрамлення, оточення, за рахунок чого змінюється і саме сприйняття.

Слово «рефреймінг» (англ. Frame-рамка) - іменник від дієслова «reframe», що означає «вставити в нову рамку (ту ж картину)», «вставити в ту ж рамку (нову картину)», «заново пристосувати», « по-новому формулювати ».

Приклад.

1. На пеньку стоїть їжачок і кричить: - Я сильний! Я сильний! Я сильний! Поруч проходить Ведмідь, послухав - і як дуне на їжачка. Того забирає в кущі. Їжачок встає і каже: - Я сильний, але легкий!
2. Приходить якось Лисиця до Зайця і просить написати характеристику на Осла. Той, не довго думаючи, пише: "Тупий і упертий". -Але це ж характеристика на підвищення, - обурюється Лиса. -А що писати? - Напиши: "Стійкий в своїх переконаннях і завзятий у їх досягненні".

Візьміть собі за правило: всякий раз, коли відбувається щось негативне, постарайтеся знайти три позитивних наслідки або виграшу, які можна отримати з даної неприємності.

1 из 1

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 1