• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Заповнюємо декларацію з ПДВ: від шапки до підпису

Акценти цієї статті:

  • хто та як подає декларацію з ПДВ з кодом 0110;
  • коли декларацію можна не подавати;
  • як заповнити заголовну частину, розділи і виноски;
  • коли декларацію можуть не визнати податковою звітністю.

Часто в платника ПДВ виникає запитання:

Чи потрібно подавати декларацію з ПДВ, якщо у звітному періоді господарська діяльність не проводилася?

Декларацію з ПДВ подають зареєстровані платники цього податку за той звітний період, у якому в них виникають об'єкти оподаткування або є показники, що підлягають декларуванню (п. 49.2 ПК, п. 9 розд. III Порядку № 21).

Пояснимо, що це означає. Наприклад, протягом звітного (податкового) періоду платник податків не проводив госпдіяльність, але в нього є суми від’ємного значення попередніх періодів, які слід відобразити в декларації за поточний звітний період. Тоді декларація за такий період подається. А якщо у звітному періоді і господарська діяльність не проводилася, і відсутні показники, які підлягають декларуванню (у т. ч. суми від’ємного значення попередніх періодів), то декларацію можна не подавати (див. також лист ДФС від 21.10.16 р. № 22818/6/99-95-42-01-15).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали