• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Ремонти та поліпшення основних засобів за рахунок цільового фінансування

13.06.2019 141 0 1

Ремонти та поліпшення від А до Я

У консультації розглянемо особливості обліку операцій із ремонту та поліпшення об’єктів основних засобів (далі – ОЗ) у ситуації, коли такі ремонти проводяться за рахунок засобів цільового фінансування.

Підприємство отримує кошти цільового фінансування на суворо визначені цілі – згідно з установленими умовами витрачання, затвердженими планами та кошторисами та ін. Вони можуть надходити як субсидії, асигнування з бюджету та позабюджетних фондів, гуманітарна допомога, цільові внески фізичних і юридичних осіб (резидентів або нерезидентів) і т. д.

Найчастіше із цільовими коштами мають справу неприбуткові організації (наприклад, благодійні організації, ОСМД), комунальні та державні підприємства. Комерційні підприємства стикаються із цільовим фінансуванням рідше. Але вони також можуть отримувати, наприклад, гранти на реалізацію своїх проектів або міжнародну технічну допомогу (далі – МТД).

Розглянемо окремі види цільових надходжень, за рахунок яких можуть здійснюватися ремонти та поліпшення ОЗ.

У розумінні бюджетного законодавства трансфертні платежі – це безоплатні та безповоротні платежі, які не є придбанням товарів або послуг, наданням кредиту або виплатою непогашеного боргу.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали