Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Облік доходів спецфонду

25.10.2018 804 0 1

Меморіальні ордери в бюджетних установах

Із цієї статті ви дізнаєтеся: про склад доходів спеціального фонду суб’єктів держсектору та порядок їх відображення в меморіальних ордерах № 14 та № 15.

Головним нормативним документом, нормами якого керуються у своїй діяльності бюджетні установи, є Бюджетний кодекс (далі – БК) та закон про Держбюджет на відповідний період.

БК регулює відносини, що виникають у процесі складання, розглядання, затвердження, виконання бюджетів, звітування про їх виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства, і питання відповідальності за порушення бюджетного законодавства, а також визначає правові засади утворення та погашення державного та місцевого боргу (п. 1 ст. 1).

Доходи бюджету – це податкові, неподаткові та інші надходження на безповоротній основі, справляння яких передбачено законодавством України, включаючи трансферти, плату за надання адміністративних послуг, власні надходження бюджетних установ (п. 23 ст. 2 БК).

Власні надходження бюджетних установ – кошти, отримані бюджетними установами як плата за надання послуг, виконання робіт, гранти, дарунки та благодійні внески, а також кошти від реалізації продукції чи майна та іншої діяльності (п. 15 ст. 2 БК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали