• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Ціноутворення у сфері медичних послуг

16.08.2018 1188 0 1

Акценти цієї статті:

  • особливості розрахунку вартості послуг медичного обслуговування згідно з Методикою, затвердженою постановою КМУ від 27.12.17 р. № 1075 (далі – Методика № 1075);
  • розрахунок вартості платної медичної послуги на прикладі калькуляції вартості послуги з ультразвукового дослідження органів черевної порожнини.

Методика № 1075 була затверджена з метою визначення порядку обліку витрат установ охорони здоров'я, які будуть узяті до уваги при встановленні єдиних тарифів на медичні послуги в рамках програми медичних гарантій.

Нагадаємо, згідно із Законом від 19.10.17 р. № 2168-VIII за програмою медичних гарантій визначаються фінансові гарантії надання необхідних пацієнтам послуг із медобслуговування (медичних послуг) і лікарських засобів належної якості за рахунок коштів державного бюджету України.

Мета Методики № 1075 – забезпечення єдиного підходу до обліку витрат в установах охорони здоров'я та встановлення базових принципів системи розрахунку вартості медичних послуг, які будуть фінансуватися за рахунок бюджетних коштів.

Методика № 1075 є обов'язковою до застосування (п. 2):

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали