Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи виплачується підвищення за категорію, якщо строк атестації перенесено?

У начальника медичної частини лікарні закінчився 5-річний строк із моменту присвоєння йому кваліфікаційної категорії. Вища організація видала наказ про перенесення строку атестації на рік. Чи нараховуватиметься йому підвищення посадового окладу за кваліфікаційну категорію до наступної атестації?

Відповідно до п. 1.10 Положення про порядок проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ від 19.12.97 р. № 359 (далі – Положення № 359), атестація на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій (далі – атестація) проводиться за бажанням лікаря. Лікарі, які протягом року після закінчення 5 років з моменту попередньої атестації не виявили бажання і не подали документи на чергову атестацію, та лікарі, яким за рішенням атестаційної комісії відмовлено у присвоєнні (підтвердженні) другої кваліфікаційної категорії, підлягають атестації на визначення знань та практичних навиків із підтвердженням звання «лікар-спеціаліст» після проходження стажування.

Особи, яким присвоєно кваліфікаційну категорію, проходять атестацію на її підтвердження не рідше одного разу на 5 років.

За бажанням спеціаліста атестація може бути проведена і через менший строк, але не раніше ніж через один рік з моменту попередньої атестації.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали