• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Упорядковано посадові оклади працівників рад та держслужбовців

12.10.2017 716 0 1

Постановою № 730, яка набула чинності з 05.10.17 р., упорядковано норми щодо встановлення розмірів посадових окладів посадовим особам та службовцям органів місцевого самоврядування (далі – ОМС), а також унесено зміни до постанови КМУ від 18.01.17 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (далі – Постанова № 15). Отже, є підстави для «перезатвердження» штатних розписів працівників рад та держорганів.

Розглянемо, що змінилося в постанові КМУ від 09.03.06 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (далі – Постанова № 268), згідно з якою на сьогодні визначаються умови оплати праці осіб, які працюють/служать, зокрема, в ОМС.

У Схемі посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату міських (крім мм. Києва та Севастополя) рад та їх виконавчих комітетів, сільських, селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад, та їх виконавчих комітетів (додаток 50 до Постанови № 268) уведено нову позицію, згідно з якою визначено (залежно від чисельності населення в містах, населених пунктах) посадові оклади начальника управління. Щоправда, для апарату міст, населених пунктів об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ) чисельністю населення до 15 тис. осіб такого посадового окладу не передбачено.

Крім того, звертаємо увагу на формування посадового окладу заступника керівника, який відповідно до п. 2 Постанови № 268 встановлюється на 3–7 % нижче передбаченого схемою посадового окладу відповідного керівника. Яким саме буде розмір посадового окладу в заступника керівника, визначає керівник держоргану, зокрема голови міських рад, а також голови сільських, селищних рад, що представляють інтереси ОТГ.

Також у додатку 50 до Постанови № 268 змінено оклади за такими посадами:

  • начальник відділу, головний бухгалтер – замість 3 300 грн. одержуватимуть 3 400 грн. (це стосується лише апарату міст, населених пунктів ОТГ чисельністю населення до 15 тис. осіб;
  • завідувач сектора апарату міських рад та їх виконкомів, що належать до ІІ групи міст, – замість 3 805 грн. вже мають оклад 3 800 грн.; крім того, ця посада з посадовим окладом 3 400 грн. може вводитися до апарату, якщо чисельність населення у містах та ОТГ становить понад 15 тис. осіб.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали