Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Особливості складання штатного розпису КНП

14.11.2018 1805 0 1

Комунальне некомерційне підприємство: організація діяльності та бухоблік

Акценти статті:

  • якими нормативними актами керуватися для визначення посадових окладів працівників комунальних некомерційних підприємств (далі – КНП);
  • які посади дозволено вводити до штатного розпису КНП.

Утворені комунальні некомерційні підприємства змінили статус із розпорядника на одержувача бюджетних коштів за відповідною програмою фінансування з місцевого бюджету, яка складатиметься (частково чи повністю) з коштів медичної субвенції з держбюджету. Отже, порядок фінансування закладів охорони здоров’я після зміни їх організаційно-правової форми не змінився.

Отримання необхідних пацієнтам медичних послуг та лікарських засобів належної якості коштом держбюджету за програмою медичних гарантій забезпечує Закон від 19.10.17 р. № 2168-VIII «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» (далі – Закон № 2168).

Надавачами медичних послуг є заклади охорони здоров’я всіх форм власності та фізичні особи – підприємці, які одержали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та уклали договір про медичне обслуговування населення з головними розпорядниками бюджетних коштів (п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону № 2168).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали