• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Визначено умови оплати праці за новими посадами держслужби

27.11.2019 903 0 1

Оплата праці за професіями та галузями: запитання-відповіді (частина дванадцята)

Знаємо, що протягом поточного року вже декілька разів змінювались умови оплати праці осіб зі статусом держслужбовців. Розглянемо, що нового відбулося цього разу.

Правила, за якими виплачується заробіток держслужбовцям, визначено Законом від 10.12.15 р. № 889-VІІІ «Про державну службу» (далі – Закон № 889). Нагадаємо, що на сьогодні складовими цього заробітку є посадовий оклад, надбавки (за вислугу років та за ранг держслужбовця), премії (у разі їх установлення).

Додамо: після доповнення ст. 50 Закону № 889 згідно із Законом від 19.09.19 р. № 117-ІХ передбачено, що порядок формування фонду оплати праці держслужбовців у держоргані затверджує Кабмін. Наразі такого урядового рішення немає.

Крім того, за ст. 52 Закону № 889 держслужбовцям належить:

  • виплата за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього держслужбовця в розмірі 50 % посадового окладу тимчасово відсутнього держслужбовця;
  • виплата за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків за вакантною посадою держслужби тим держслужбовцям, між якими здійснено розподіл обов’язків за вакантною посадою, пропорційно додатковому навантаженню за рахунок економії фонду посадового окладу за відповідною посадою;
  • компенсація за роботу, що передбачає доступ до державної таємниці.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали