• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Оплата праці медпрацівників: відповідаємо на актуальні питання

Головний лікар районної лікарні має першу кваліфікаційну категорію, а один із завідувачів відділеннями – вищу. Як правильно в такому разі встановити посадовий оклад з урахуванням підвищення за кваліфікаційну категорію головному лікарю, адже оклад керівника закладу не може бути нижчим від посадових окладів керівників структурних підрозділів?

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення затверджено спільним наказом Мінпраці та соцполітики і МОЗ від 05.10.05 р. № 308/519 (далі – Умови № 308/519).

Відповідно до п. 1.4 Умов № 308/519 розміри посадових окладів (тарифних ставок) працівників закладів охорони здоров’я визначаються за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки, які встановлюються професіоналам, фахівцям залежно від наявної кваліфікаційної категорії і відображаються в тарифікаційному списку.

Оплата праці таких працівників здійснюється за фактично відпрацьований час, виходячи з посадового окладу (тарифної ставки), з урахуванням підвищень, доплат та надбавок, передбачених діючим законодавством.

Згідно з пп. 2.2.1 Умов № 308/519 головним лікарям установлюється 14–18-й тарифний розряд залежно від групи оплати праці.

Показники віднесення закладів охорони здоров’я до груп з оплатою праці керівних працівників визначено в додатку 2 до Умов № 308/519.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали