Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи може виплачуватися допомога на оздоровлення в розмірі 1,5 ставки?

Лікар працює на основній посаді акушера-гінеколога жіночої консультації на 1 ставку та на 0,5 ставки за сумісництвом акушером-гінекологом в акушерсько-гінекологічному відділенні ЦМЛ. У якому розмірі він отримає допомогу на оздоровлення: 1,5 ставки чи 1 ставку?

Відповідно до п. 2 постанови КМУ від 11.05.11 р. № 524 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюд­жетної сфери» (далі – Постанова № 524) медичним і фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів (установ) виплачується допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки.

У графі 12 тарифікаційного списку відображається посадовий оклад із підвищеннями, який, у свою чергу, затверджується у штатному розписі закладу охорони здоров’я у графі «Посадовий оклад (грн.)» відповідно до вимог наказу Мінфіну від 28.01.02 р. № 57 «Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету». Отже, допомога на оздоровлення, передбачена Постановою № 524, виплачується медичним і фармацевтичним працівникам у розмірі посадового окладу, визначеного у графі 12 тарифікаційного списку.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали