• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи може вчитель початкової школи додатково працювати психологом?

07.12.2018 64 0 1


Чи може вчитель початкових класів, маючи педагогічне навантаження 18 годин, працювати ще й на посаді практичного психолога в тому самому закладі загальної середньої освіти?


Питання роботи за сумісництвом регулюється постановою КМУ від 03.04.93 р. № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» (далі – Постанова № 245).

Відповідно до п. 1 Постанови № 245 робітники, спеціалісти та службовці державних підприємств, установ та організацій мають право працювати за сумісництвом, тобто виконувати, крім своєї основної, іншу роботу на умовах трудового договору. На умовах сумісництва працівники можуть працювати на тому ж або іншому підприємстві, в установі, організації у вільний від основної роботи час.

Пунктом 2 Постанови № 245 також передбачено, що тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

Тривалість робочого тижня практичного психолога закладу загальної середньої освіти становить 40 годин. Отже, вчитель, який має педагогічне навантаження 18 годин на тиждень, може працювати ще й за сумісництвом на посаді практичного психолога, але не більше чотирьох годин на день.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Бюджет»

Аргументовані рекомендації, надійні рішення з питань планування, обліку, податків і контролю

899 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали