• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як розрахувати доплату за роботу з бібліотечним фондом підручників за умов неповного робочого дня?

31.07.2019 404 0 0

Оплата праці за професіями та галузями: запитання-відповіді (частина восьма)

У закладі загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) працює бібліотекар на 0,5 ставки. За бібліотечну роботу та роботу з бібліотечним фондом підручників йому встановлено за наказом директора закладу доплату за завідування бібліотекою в розмірі 10 % посадового окладу. Від якого розміру посадового окладу нараховувати цю доплату: від 0,5 чи від повного посадового окладу?

Умови оплати праці працівників навчальних закладів визначено в Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженій наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 (далі – Інструкція № 102). У п. 58 цієї Інструкції зазначено, що за наявності в ЗЗСО штатних посад бібліотечних працівників за завідування бібліотекою встановлюється доплата в розмірі від 5 до 15 % посадового окладу.

Конкретний розмір доплати встановлюється керівником навчального закладу за погодженням із профспілковим комітетом.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали