• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи мають право на допомогу від замовника випускники медколеджу?

Чи мають право на допомогу за рахунок замовника в розмірі академічної стипендії за останній місяць навчання у ВНЗ медичні сестри – випускники медичного коледжу?

Згідно зі ст. 28 Закону від 01.07.14 р. № 1556-VII «Про вищу освіту» коледж – галузевий ВНЗ або структурний підрозділ університету, академії чи інституту, що провадить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям ступенів молодшого бакалавра та/або бакалавра, проводить прикладні наукові дослідження. Коледж також має право здійснювати підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали