• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Додаткова відпустка заступникові директора ЗЗСО

10.07.2019 337 0 0

Чи має право заступник директора закладу загальної середньої освіти, який працює на 0,75 ставки, на додаткову відпустку за ненормований робочий день?

Надання відпустки заступникові директора закладу загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО) провадиться відповідно до Закону від 15.11.96 р. № 504/96-ВР «Про відпустки» (далі – Закон № 504), Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів (далі – к. д.) керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів), інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою КМУ від 14.04.97 р. № 346 (далі – Постанова № 346).

Конкретну тривалість відпустки таким працівникам передбачено в додатку до Постанови № 346. Так, основна щорічна відпустка керівним працівникам ЗЗСО надається тривалістю 56 к. д.

Директори, їх заступники також мають право на щорічну додаткову відпустку тривалістю до 7 к. д. за особливий характер праці, а саме за роботу з ненормованим робочим днем (п. 2 ст. 8 Закону № 504).

Така відпустка надається їм згідно зі списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали