Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи буде підвищення за особливий режим логопеду лікарні?

14.12.2017 290 0 1

Чи має право логопед вищої категорії, який працює в центральній міській лікарні, на підвищення посадового окладу за особливий режим роботи?

Відповідно до п. 1.3 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та соцполітики і МОЗ від 05.10.05 р. № 308/519, оплата праці фахівців, технічних службовців і робітників установ закладів охорони здоров’я (педагогічних працівників, працівників культури, сільського господарства та інших) здійснюється відповідно до умов оплати праці аналогічних категорій працівників відповідних галузей бюджетної сфери.

Зокрема, питання оплати праці педагогічних працівників закладів охорони здоров’я регулюються наказом МОН від 26.09.05 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали